fbpx

Як це – бути перекладачкою? Франківців запрошують на зустріч з Оленою Шеремет

Культура 11:26, 24.06, 2024

29 червня об 11:00 в конференц-залі інноваційного центру «Промприлад» відбудеться зустріч із перекладачкою Оленою Шеремет. Подію організовує програма промоції читання «Текстура», яку реалізує «Тепле місто», інформує КУРС.

Олена Шеремет — перекладачка сучасних польських репортажистів, серед яких Малґожата Реймер, Войцех Яґельський, Мірослав Влеклий. Але, окрім цього, в її доробку чотири дитячі книжки. Одна з них — «ОЦЕ ТАК ПАТЕНТ! Книга неймовірних винаходів», яка й буде в центрі розмови. У ній автори оглядають давні й сучасні відкриття — новаторські, переломні для історії, часом кумедні чи навіть невдалі.

Олена розповість, як вона стала перекладачкою і що особливого відкрила для себе в цій професії. Також гостя поділиться думками про те, в чому полягає різниця перекладу літератури для дітей і для дорослих.

Вхід на подію безоплатний, але необхідно заповнити коротку форму: https://forms.gle/zE1STMKx4RqJTg7W8

Ця подія закриває літню серію зустрічей «Створюючи книжку», яку реалізує програма «Текстура». Зустрічі знайомлять дітей та підлітків із тими, хто творить книжки, — письменниками, ілюстраторами і, як цього разу, перекладачами.

Подія відбудеться за підтримки благодійної організації Renovabis.

«Текстура» — це програма з промоції читання, яку реалізує платформа «Тепле місто». З весни 2022 року та до травня 2024-го програма працювала під назвою «Читай».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: