fbpx

Ярема Проців та його учні запрошують на виставку

Культура 10:46, 17.12, 2019

Виставка представляє авторські художні фотографії франківця Яреми Проціва у жанрах портрету та пейзажу, а також роботи окремих учнів його фотошколи «Фотохудожник», пише Sotka.

Фото Кукуш Ольги
Фото – Кукуш Ольга

Ярема Проців, член Національної спілки фотохудожників України, AFIAP – фотохудожник Міжнародної Федерації Фотомистецтва, EFIAP – екселенс ФІАП), окрім творчої діяльності, багато часу і зусиль приділяє роботі зі своїми учнями як у фотошколі «Фотохудожник», так і на приватних уроках. Педагогічний хист маестро дає свої плоди. Майстер допоміг багатьом людям з фотокамерами побачити світ по-своєму – оригінально і зі смаком.

Фото Соломії Миколин
Фото – Соломія Миколин

Фотошкола працює вже близько десяти років, а це щорічно два випуски по 15-20 осіб. Всі випускники осягнули ази фотографії, але не тільки. Дехто з випускників фотошколи поповнив ряди знаного народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці та обласної організації Національної спілки фотохудожників України. Вони успішно реалізують власні проєкти, активно беруть участь у фотоконкурсах і міжнародних фотосалонах, пленерах. Особливо виділяється група молодих фотографинь: Оля Кукуш, Леся Гребенюк, Уляна Бардзій, Вікторія Кузьменко.

Ярема Проців та його учні запрошують на виставку 1

Виставку проводить мистецький центр «Світовид» в рамках проєкту «Маестро та учні». Відкриття виставки 17 грудня о 17.00 за адресою Коломия, вул. Лесі Українки, 32А, «Світовид».

Ярема Проців та його учні запрошують на виставку 2

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: