fbpx

5 найзатребуваніших торговельних апаратів

Економіка 09:49, 25.06, 2019

Пристрої для зчитування

Використовуються при необхідності виконати зчитування різної інформації. Це можуть бути одно- або двомірні коди. Асортимент доступних моделей дозволяє вибрати пристрої, які найбільше підходять під ваші запити. Є обладнання з різними показниками дальності і швидкості зчитування, а також типами, що зчитує.

Касові апарати

Касовий апарат – це пристрій для автоматизації бізнесу і виконання фінансових операцій. Відповідно до нового законодавства, все обладнання подібного типу тепер оснащується фіскальними накопичувачами. Ряд пристроїв цього класу здатний працювати автономно за рахунок акумулятора. Придбати потрібну модель можна за посиланням.

5 найзатребуваніших торговельних апаратів 1

Автономні пристрої відрізняються низькою вартістю, оскільки не призначені для обробки великої кількості інформації. Вони проводять тільки сумовий і фіскальний облік. Інакше кажучи, просто проводять розрахунок і видають чек.

Фіскальний реєстратор – касова техніка, яка є по суті чековим принтером з вбудованим модулем пам’яті. Придбати такий та дізнатися більше можна на цій сторінці.

Встановлене на ньому програмне забезпечення дозволяє контролювати процес торгівлі від грошових потоків до реалізації продукції. Апарат враховує зроблені в системі повернення, наявність знижок, оплату платіжними картами, зміну цін і безліч інших даних.

Грошові ящики

Являють собою металеві бокси для забезпечення збереження грошових коштів. Підключаються до каси через порт RJ-11. Спеціальний механізм висуває блок з відсіками для купюр і монет. Потрібно ввести код з клавіатури або використовувати ключ, що поставляється в комплекті. Пристрої поділяються залежно від ефективності захисту, кількості відсіків під готівкові кошти, а також інших характеристик.

Дисплеї покупця і продавця

Незамінний елемент для створення повнофункціонального робочого місця касира. Виводять інформацію на екран і спрощують роботу співробітників. Відрізняються розмірами діагоналі екрана, що дозволяє вибрати модель під конкретні запити. Бюджетні пристрої монохромні і виводять одну або кілька рядків інформації. Дорожчі і сучасні моделі являють собою монітор.

Термінали збору даних

Коли поставлена задача забезпечити автоматизацію процесів на складі, не обійтися без ТЗД. Пристрій призначений для зчитування інформації. Отримані дані зберігаються в пам’яті або передаються в режимі online в загальну базу. Останній варіант доступний при роботі модуля бездротового зв’язку. Термінали мають компактні розміри, а за рахунок власного джерела живлення можуть працювати автономно.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: