fbpx

АМКУ дозволив власникам Vodafone Україна придбати «Івано-Франківськцемент»

Економіка 15:19, 11.11, 2021

Telco Investments B.V. отримала дозвіл на купівлю контрольної частки у найбільшому виробнику цементу в Україні – ПрАТ «Івано-Франківськцемент».

Сьогодні Антимонопольний комітет України дозволив Telco Investments B.V. (Нідерланди) через підконтрольне йому ТОВ «Цемін Україна» придбати акцій ПрАТ «Івано-Франківськцемент», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

Telco Investments B.V також дозволили набути контроль над ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-ГІПС». Концентрація може бути здійснена протягом трьох років з дня прийняття рішення.

Окрім того, АМКУ надав дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання положень про утримання від конкурентних дій та переманювання працівників, передбачених пунктом 8.1. проєкту Договору купівлі-продажу акцій ПрАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ», укладеного між компаніями «Telco Investments B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) і «CemInWest SA» (м. Штайнхаузен, Швейцарія), строком на чотири роки.

«Telco Investments B.V.» входить у NEQSOL Holding, а кінцевим бенефіціаром значиться бізнесмен з Азербайджану Насіб Хасанов.

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, які працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній та будівельній галузях у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, ОАЕ та інших країнах. Холдинг об’єднує понад 30 дочірніх компаній, багато з яких є лідерами ринку з досвідом роботи у свої сферах у понад два десятиліття.

Як повідомляв КУРС, у 2021 році ПрАТ «Івано-Франківськцемент» на третину збільшив чистий прибуток у порівнянні з попереднім роком. Чистий прибуток компанії за 9 місяців склав 1,6 млрд грн

Основним видом діяльності підприємства є виробництво цементу – 97% від усієї реалізованої продукції. За звітний період на заводі виготовили 3 312 233 тонн цементу. На 30 вересня 2021 року у компанії працювало 2008 працівників.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Як повідомляв КУРС, 18 жовтня міжнародна група NEQSOL Holding, яка володіє мобільним оператором Vodafone Україна, подала заявку в Антимонопольний комітет на покупку пакета акцій найбільшого українського виробника цементу ПрАТ “Івано-Франківськцемент”.

«Ми високо оцінюємо багаторічні видатні результати, досягнуті керівництвом і колективом «Івано-Франківськцемент», які створили одне з найсучасніших цементних підприємств Європи. Наш холдинг має успішний досвід фінансування, в тому числі із залученням міжнародних фінансових інститутів, що допоможе забезпечити наявність необхідних інвестицій для підтримки високого темпу розвитку заводу», – зазначав Володимир Лавренчук, регіональний директор NEQSOL Holding Ukraine.

У NEQSOL Holding зазначають, що в разі успішної угоди поява нового акціонера не вплине на операційну діяльність ПрАТ «Івано-Франківськцемент», який і надалі виконуватиме всі зобов’язання перед співробітниками, клієнтами та партнерами і залишиться надійною опорою економіки регіону, а також прикладом провідного промислового виробництва в Україні.

Експерти оцінювали угоду з продажу “Івано-Франківськцементу” в 300-400 млн дол.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: