fbpx

Бізнес-клас та комерційна нерухомість: Domolux відкриває новий філіал з досвідченим експертом

Економіка 11:45, 22.06, 2022

Новини комерційного ринку нерухомості Івано-Франківська: компанія Domolux анонсує відкриття нового філіалу, основним напрямком діяльності якого будуть рієлторські послуги в сегменті “нерухомість бізнес-класу” та “комерційні приміщення”.

НА ФОТО: Компанія Domolux відкриває новий філіал в Івано-Франківську

Аби оживити ринок нерухомості, збільшити наповнення бюджету країни, Domolux вирішив розширити асортимент послуг. Завдяки хорошій репутації та амбіційним планам компанії вдалося успішно завершити переговори про відкриття в Івано-Франківську філіалу Domolux Pro, який очолив один з найкращих спеціалістів в комерційній та бізнес-нерухомості в регіоні Віталій Левицький (понад 15 років досвіду). Також відділ продажу філіалу підсилили професійні сертифіковані рієлтори з досвідом Олег Савенков та Лілія Сабецька.

«Нам вдалось залучити в компанію дуже професійних людей, з репутацією та досвідом.
Радий такому партнерству, адже наша мета – вийти на провідні позиції в сегменті оренди та продажу комерційної та бізнес-нерухомості в регіоні», – зазначив СEO Domolux Віктор Фурдіяка.

Domolux в Івано-Франківську пропонує комерційну нерухомість
Керівник Domolux Віктор Фурдіяка (зліва) і директор філіалу компанії в Івано-Франківську Віталій Левицький


“Для мене важливо, що компанія має амбіції та ставить високу планку. Саме тому я тут і погодився на партнерство. Я знаю, як працює ринок комерційної та бізнес-нерухомості. Запрошуємо власників комерційної нерухомості та клієнтів, в тому числі представників мереж, до співпраці. Взаємовигідні умови, відмінний сервіс та найкращі варіанти ми забезпечимо”, – додає Віталій Левицький, директор філіалу Domolux Pro.

Основні рієлторські послуги, що надає філіал:

  • оренда та продаж комерційної нерухомості;
  • продаж особняків, таунхаусів та іншої приватної нерухомості.

Телефонуйте: 0674320216

Domolux у Facebook

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: