fbpx

Чому не ремонтують дорогу Яблунів – Делятин: як вінницька фірма заблокувала ремонт доріг на Франківщині

Економіка 23:10, 17.12, 2019

Нещодавно на дорозі Яблунів – Делятин почали підготовчі та тендерні дії до ремонту дорожнього покриття. Однак згодом активність дорожників припинилася.

Як повідомили у Державному підприємстві «Дороги Прикарпаття», на тендер на дорогу Яблунів – Делятин найдешевшу пропозицію подала дорожня фірма «МЕГО-ЛТД» (Вінниця). Такі ж пропозиції ця компанія надала й на ремонт інших місцевих доріг Івано-Франківщини, зокрема Надвірна – Бистриця, Хмелева – Вікно, Березівка – Липівка.

Фірма «МЕГО-ЛТД» була визнана переможцем усіх цих торгів. Але, як виявилося, компанія не лише подала сумнівні, практично збиткові цінові пропозиції. ДП «Дороги Прикарпаття» виявило, що фірма «МЕГО-ЛТД» не має власної техніки, а орендує її в одеської фірми «Березівка агрошляхбуд». Замовник звернувся до фірми, яка зареєстрована в місті Березівка Одеської області, з запитом, чи готова ця фірма дати в оренду техніку компанії «МЕГО-ЛТД». На що отримав відповідь, що це неможливо. У зв’язку з цим фактом замовник ДП «Дороги Прикарпаття» дискваліфікував «МЕГО-ЛТД» у згаданих тендерах.

Чому не ремонтують дорогу Яблунів – Делятин: як вінницька фірма заблокувала ремонт доріг на Франківщині 1

Відтак переможцем тендеру було визнано наступного учасника, який відповідає кваліфікаційним вимогам, – ТОВ «ПБС». 

Однак ремонт доріг так і не розпочався. Замість того, щоб прийняти рішення замовника, «МЕГО-ЛТД», яку можна запідозрити в спробі шахрайства, звернулася до Антимонопольного комітету для оскарження рішення. Поки триває судова тяганина, процес ремонтів доріг затягується. І в цьому році, ймовірно, мешканці згаданих населених пунктів залишаться зі старими ямами.

Поки на Прикарпатті тривають тендерні суперечки, «МЕГО-ЛТД» ремонтує дороги на Закарпатті.

Ось відео, як відбувається ремонт цією фірмою автошляху Свалява – Довге – Липча.

Очевидці кажуть, що асфальтобетонну суміш кладуть «просто в болото» – на непідготовлену основу. Це добре видно на відео очевидців у селі Липецька Поляна, де зараз фірма проводить ремонт. До того ж для ущільнення асфальтобетону слід застосовувати три котки різних видів, а на відео працює лише один.

Цікаво, що в цьому році фірма «МЕГО-ЛТД» уже проводила ремонт дороги у селі Липецька Поляна. Стан відремонтованого покриття незадовільний. Чітко видно ямковість.

Чому не ремонтують дорогу Яблунів – Делятин: як вінницька фірма заблокувала ремонт доріг на Франківщині 3
Чому не ремонтують дорогу Яблунів – Делятин: як вінницька фірма заблокувала ремонт доріг на Франківщині 5

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: