fbpx

«Грюнвальд» – місце перемоги для вашого бізнесу в Івано-Франківську

Економіка 20:25, 27.07, 2022

Бізнес-центр «Грюнвальд» – унікальна пропозиція на ринку комерційної нерухомості Івано-Франківська від компанії з управління активами «Інвест-Актив».

У лютому цього року Укрзалізниця на відкритому аукціоні продала за 14, 414 млн грн будинок Клубу залізничників на вулиці Грюнвальдській, 17 в Івано-Франківську. Нові власники планують реновацію добротної чотириповерхової сторічної камениці, яка стане комфортним простором для бізнесу у Франківську – Grünwald business center. Будівлю чекає дбайлива реконструкція: вона збереже історичний шарм і конструктив й поєднає його з сучасними архітектурними рішеннями і функціоналом. Завершити всі роботи планується в межах року.

Концепцію Grünwald business center розробив відомий франківський архітектор Володимир Гайдар. За задумом архітектора бізнес-центр «Грюнвальд» збереже фасад і об’ємно-просторові рішення верхніх поверхів та даху. Використання якісних сучасних матеріалів лише підсилить відчуття історичності і респектабельності, при цьому забезпечивши економію енергоресурсів, що важливо для будівлі площею майже 1,5 тис. кв. м.

Грюнвальд в Івано-Франківську - вул. Грюнвальдська, 17

Новітні елементи і технічні рішення не конфліктуватимуть із доброю старою архітектурою в стилі арт-деко. Ліфти розмістять у зовнішніх конструкціях. Простора літня тераса стане затишним місцем для відпочинку чи святкових заходів. Підвальні приміщення можуть служити надійними укриттями.

Комерційна нерухомість в Івано-Франківську - Грюнвальд

Важливою перевагою Grünwald business center є і його розміщення в межах ділової частини Франківська: неподалік Центральний вокзал, адміністративні будівлі органів міської і обласної влади, гранд-готель «Роксолана», до самісінького історичного центру – ратуші – 5 хвилин ходи.

Для паркування у внутрішньому дворі «Грюнвальду» облаштують майданчик на 20 авто. Евакуаційний вихід служить також для доступу технічних служб, інкасаторів, завантаження речей.

Бізнес-центр Грюнвальд в Івано-Франківську - Grünwald business center

Власники запрошують потенційного орендаря «Грюнвальду» контактувати вже на етапі ремонтних робіт, аби спланувати простір відповідно до потреб, передбачити вимоги до комфорту, безпеки, систем життєзабезпечення. Бути першим і отримати найкраще. Або все.

За додатковою інформацією звертайтеся:

  • офіс в Івано-Франківську, вул. Лепкого, 39
  • investactiv@ukr.net
  • +380 (50) 613 06 50
  • +380 (50) 780 63 40

Чому «Грюнвальд»?

15 липня 1410 року чотири галицькі та подільська хоругви у складі об’єднаного польського, литовського та руського війська перемогою у Грюнвальдській битві поклали початок історії великої європейської держави. Все змінюється, та пам’ять про велике залишається назавжди. Вулиці Грюнвальдська та Яна Матейка, художника перемоги, єдині в Івано-Франківську не змінювали своєї назви ніколи.

Будинок на Грюнвальдській, 17 звела Станиславівська дирекція залізниць у 1926 році для профспілки залізничників. Це була найбагатша профспілкова організація міста.

Відкриття Будинку профспілки залізничників відбулося 7 листопада 1926 року за участю високих гостей. Як розповідає краєзнавець Іван Бондарев, на врочистості прибули директор Станиславівської дирекції залізниць Стефан Віктор, голова міської управи Вацлав Хованець, уродженець Станиславова, сенатор Густав Добруцький та інші. Приїхало багато залізничного начальства з Варшави, Кракова, Лодзі, Познані. Газета «Кур’єр Станіславовскі» відзначає, що далі «пополудні була урочиста академія, увечері – народна забава».

Клуб залізничників Івано-Франківськ
Dom Zwązku Zawodowego pracownikow kolejowych. Поштівка з колекції Зеновія Жеребецького

Профспілка володіла будинком до 1939 року. З 1939-го тут діяв Будинок культури залізничників. У 2022 році будівля отримає нове життя: Grünwald business center стане справжнім місцем перемоги для бізнесу, який знайде тут свій дім.

Промо

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: