fbpx

"Іммопретт" у Франківську робитиме панелі для пральних машин

Економіка 12:11, 23.01, 2020
НА ФОТО: ТОВ "ІММОПРЕТТ" вироблятиме електронні панелі для пральних машин у Микитинцях.

Замість “Тайко Електронікс” в Івано-Франківськ заходить підприємство ТОВ “Іммопретт”, кінцевим бенефіціарним власником якого є німецька компанія “Іммопретт Холдінг ГМБХ”.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та директор ТОВ “Іммопретт” Сергій Печенюк підписали договір оренди земельної ділянки, де буде здійснюватися виробництво.

Мова йде про землю та приміщення, на яких з 2006 по 2019 працювала компанія “Тайко Електронікс”. У 2018 році у “Тайко” працювали 1050 осіб, але компанія вирішила перенести виробництво у Марокко.

Радник міського голови Богдан Білик повідомив, що з 27 січня нова компанія розпочинає процес виробництва на місці “Тайко Електронікс”. На роботу уже оформили 50 працівників.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що місту вдалося вирішити проблему – згортання виробництва “Тайко Електронікс”.

“Ми всіляко будемо помагати, щоб нове підприємство працювало і збільшувало свої потужності”, – сказав Марцінків.

Він зазначив, що частина ділянки належить Микитинецькій сільраді, яка теж пішла назустріч інвестору і зі свого боку теж ухвалила необхідні рішення про оренду землі.

Директор ТОВ “Іммопретт” Сергій Печенюк розповів, що фірма працює з 1998 року у Хмельницькій області. Він подякував Марцінківу за швидкий розгляд питання землі. І висловив сподівання на майбутню співпрацю.

За його словами, на підприємстві вироблятимуть електронні панелі для пральних машин. У майбутньому підприємство планує добудувати виробничі площі та збільшувати кількість працівників. Проте скільки людей планують набрати на виробництво, Печенюк не знає.

“По кількості працівників я не можу сказати конкретної цифри, але на 50 людях не зупиниться”, – сказав він.

Водночас Руслан Марцінків додав, що домовився з інвестором про два етапи роботи. На першому етапі підприємство має завантажити всі приміщення, в яких працювало “Тайко Електронікс”. До речі, колишній керівник “Тайко” Олександр Гьотс, за словами Марцінківа, керуватиме і новим підприємством в Івано-Франківську.

“Компанія має шість великих напрямків роботи. Одна з них – це є електроніка до пральних машин і до мікрохвильових пічок,  і до багато чого іншого. Саме цей профіль розглядається в Івано-Франківську. Крім того, ми говорили з інвестором про те, що поруч є земельна ділянка, яка дозволяє побудувати другу чергу заводу”, – розповів Марцінків.

Тобто, на другому етапі планують добудувати площі для розширення виробництва.

“Ми сьогодні підписали договір про оренду землі. Але ми говорили про те, що в перспективі може бути викуп земельної ділянки як в Микитинецької сільради, так і в міста Івано-Франківська”, – додав Марцінків.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: