fbpx

Івано-Франківськ фінансово підтримає бізнеси, які працюють на оборону

Суспільство 16:21, 06.08, 2023

Франківські підприємства, які створюють продукцію для війська і при цьому беруть участь у державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%», зможуть отримати компенсацію виплат за відсотками по кредитах з міського бюджету.

Відповідну програму вже розробляє міська влада, повідомив голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Ми прийняли з командою рішення про те, що той бізнес, який працює на військово-промисловий комплекс, тобто виробляє дрони, ремонтує техніку, навіть шиє одяг для військових і отримує кредит 5-7-9%, – місто бере на себе компенсацію відсотків по цьому кредиту для того, щоб сприяти. І запрошуємо всіх виробників, які працюють у цьому напрямку і мають цей державний кредит, реєструватися в Івано-Франківську і отримати таку допомогу. Для нас дуже важливо і виробництво дронів, і ремонт техніки, і все, що стосується військових… Для нас це дуже важливо, тому започатковуємо нову програму для підприємців”, – заявив Марцінків.

Нагадаємо, держпрограма «Доступні кредити 5-7-9%» реалізується за класичною схемою держпідтримки ― часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами. Підприємці укладають із банком-учасником програми звичайний договір про кредитування, але реально отримують кредит за пільговими ставками — 5%, 7% або 9%.

Додамо також, що в Івано-Франківську сьогодні вже працює програма, згідно з якою місто виплачує одноразову допомогу бійцям-мешканцям Івано-Франківської громади в сумі 20 тис. грн на спорядження.

Більше про те, як Івано-Франківськ живе і працює в час війни, як допомагає та планує допомагати військовим, чи відмовиться від перекладання бруківки та інших витрат, які не на часі, – в нашій розмові з міським головою Русланом Марцінківим:

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: