fbpx

Івано-Франківська міськрада затвердила програму підтримки бійців

Суспільство 15:05, 28.07, 2023

Івано-Франківська міська рада сьогодні на позачерговій сесії затвердила Програму підтримки для бійців. Місто буде виплачувати одноразову допомогу з бюджету бійцям-мешканцям Івано-Франківської громади.

Як писав КУРС, згідно з програмою військові з Івано-Франківської громади отримають по 20 тисяч гривень на закупівлю спорядження.

Отримати цю виплату можуть захисники, які безпосередньо беруть участь у бойових діях і зареєстровані на території Івано-Франківської громади. А також бійці з числа ВПО, які зареєстровані у громаді і мають дійсну довідку внутрішньо переміщених осіб, повідомляє пресслужба міського голови Руслана Марцінківа.

Подавати заяви можуть самі бійці або повнолітні члени його сім’ї. Заяви та список потрібних документів прийматимуть у ЦНАПах. Також можна буде подати заяви й онлайн на сайті www.cnap.if.ua за допомогою системи BankID.

До заяви додаються:

  • копія паспорта особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях (забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони України відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України);
  • копія дійсної довідки внутрішньо переміщеної особи, яка видана Івано-Франківською міською територіальною громадою (подають внутрішньо переміщені особи);
  • копія ідентифікаційного коду – номера платника податків бійця, який бере безпосередню участь у бойових діях;
  • копія документа про безпосередню участь у бойових діях, видана військовою частиною Міністерства оборони України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національною гвардією України та іншими утвореними відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
  • реквізити рахунку особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях, відкритого в банку.

Більше про те, як Івано-Франківськ живе і працює в час війни, як допомагає та планує допомагати військовим, чи відмовиться від перекладання бруківки та інших витрат, які не на часі, – в нашій розмові з міським головою Русланом Марцінківим:

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: