fbpx

Івано-Франківська торгово-промислова палата відновлює партнерства та проєкти з Австрією

Економіка 11:30, 18.05, 2023

Вчора Івано-Франківську торгово-промислову палату відвідала торговельний аташе Посольства Австрії в Україні Габріеле Хасельсберге. Їй презентували можливі напрямки регіональної співпраці. Досягнута попередня домовленість про сприяння у пошуку інвесторів для спільних проєктів.

Президент Івано-Франківської ТПП Андрій Левкович зазначив, що наш край та Австрію поєднують давні економічні зв’язки та спільна історія. Він розповів гостям про сьогоднішній потенціал Івано-Франківщини та можливі напрямки майбутньої співпраці між підприємцями Прикарпаття та Австрії.

«Таких напрямків є багато. Це і можливі спільні інвестиційні проєкти в сільське господарство – зокрема у виноградарство та виноробство в Дністровському регіоні, який кліматично є подібним до північної Австрії, що славиться своїми винами. У деревообробку і меблеве виробництво. Наших підприємців цікавлять австрійські технології та обладнання для переробки харчових продуктів», – зазначив Левкович.

Українські виробники також потребують підтримки в сертифікації своєї продукції в країнах ЄС та Австрії зокрема, сприяння експортноорієнтованому українському бізнесу в доступі на ринки Австрії.

Івано-Франківська ТПП вже мала досвід презентації Івано-Франківщини в Австрії. Також Палата раніше приймала австрійських гостей з лекціями для наших підприємців щодо особливостей австрійського законодавства, зокрема в зовнішньоторговельних стосунках.

«Багато наших партнерств та проєктів з Австрією, економічних і культурних, були розпочаті, але призупинені спочатку через ковід, потім через вторгнення росії в Україну. Очевидно, що зараз настав час їх відновити», – сказав під час зустрічі Андрій Левкович.

Габріеле Хасельсберге запевнила в максимальній підтримці розвитку взаємовигідних партнерських стосунків як в економіці, торгівлі та інвестиціях, так і в культурних, пізнавальних та консультаційних проєктах.

Торговельний аташе Посольства Австрії в Україні також запросила керівництво Івано-Франківської ТПП на Українсько-Австрійський бізнес-форум, який планується за участі прем’єр-міністрів країн у Львові наприкінці травня.

Івано-Франківська торгово-промислова палата відновлює партнерства та проєкти з Австрією 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: