fbpx

Івано-Франківський аеропорт – серед пріоритетних інвестпроєктів держави до 2023 року

Економіка 17:36, 16.12, 2020

Сьогодні, 18 листопада, на черговому засіданні уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на період до 2023 року. Серед них – 14 аеропортів.

До переліку увійшло 103 проєкти, зокрема у сферах охорони здоров’я, енергетики, транспорту, культурної та туристичної інфраструктури, спортивної інфраструктури, наукової та освітньої інфраструктури, переробної промисловості, поводження з відходами, природоохоронної сфери, надання послуг поштового зв’язку.

Згідно із супутніми документами до розпорядження, у зазначеному переліку є міжнародний аеропорт “Івано-Франківськ”. Передбачена реконструкція його аеродрому.

Як повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, було отримано близько 600 пропозицій щодо включення об’єктів до цього переліку від центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також державних підприємств. Залишили доцільні з урахуванням масштабності, впливу на соціально-економічний розвиток країни/регіону, мультиплікаційного ефекту від реалізації.

Такі проєкти можуть бути реалізовані із залученням інвестора, зокрема на умовах державно-приватного партнерства, міжнародної технічної допомоги або за рахунок кредитних коштів та бюджету.

КУРС писав, що перший візит на Прикарпаття президента Зеленського розпочався з перевірки Івано-Франківського аеропорту. Про його реконструкцію він домовився з Олександром Шевченком. Глава держави розпорядився почати ремонти, і пообіцяв, що кошти згодом повернуть з бюджету.

Наразі аеродром франківського аеропорту є у спільному використанні цивільної і військової авіації. Злітно-посадкова смуга належить Міноборони. Офіційно аеропорт знаходиться у концесії ТОВ “Скорзонера”, директором якої є Олександр Шевченко. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: