fbpx

Івано-Франківський водоекотехпром з 15 грудня увів абонплату

Економіка 16:20, 23.12, 2021

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» на своєму сайті 15 грудня повідомив про укладення Публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Відповідно до цього документа, для споживачів запроваджена абонплата за послуги комунального підприємства.

Публічна пропозиція (оферта) про укладення публічного договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі – Договір) поширюється на споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, інших об’єктів нерухомого майна, приєднаних до внутрішньобудинкових мереж, а також будівель – індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, складається з:

  • плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;
  • плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України;

Плата за послуги складається:

1) плати за послуги, що встановлюються уповноваженими державними органами або органами місцевого самоврядування відповідно до законодавства та на момент укладення даного договору становить:

–  централізоване  водопостачання –  11,59 грн /м3;

–  централізоване  водовідведення –  13,66 грн /м3.

2) плати за абонентське обслуговування, граничний розмір якої визначається Кабінетом Міністрів України,  та  становить 14,17 грн на місяць.

Абонпалата сплачується щомісяця.

«Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті КП «Івано-Франківськводоекотехпром» співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП «Івано-Франківськводоекотехпром». З власником індивідуального (садибного) житлового будинку договір вважається укладеними, якщо ним не вчинено дій щодо відключення (відмови) від надання таких послуг», – йдеться у повідомленні Івано-Франківської міської ради.

Договір розміщено на офіційному сайті КП «Івано-Франківськводоекотехпром» у вільному доступі. Зазначено, що цей Договір є договором приєднання, а тому його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Зазначимо, що станом на 1 липня 2021 року граничний розмір плати, встановлений Кабінетом Міністрів України згідно з Постановою, становить: 33,74 грн/абонента в місяць для послуг: з постачання теплової енергії; з постачання гарячої води; з централізованого водопостачання; з централізованого водовідведення.

“Це не Водоканал собі видумав абонплату, а Кабінет Міністрів запровадив дану абонплату ще в травні 2020 року! Но була поправочка у зв’язку з карантином і її відтермінували на 5 місяців. Зараз ми зобов’язані виконувати ці розпорядження! Тому не водоканал собі так вирішив і все інше, а кабінет наших міністрів, ми зобов’язані виконувати!” – прокоментував на сторінці комунального підприємства у фейсбуці його прессекретар Володимир Шпег.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: