fbpx

Канадський дипломат Роман Ващук став членом Наглядової ради "Промприлад.Реновація"

Економіка 12:46, 26.04, 2021
НА ФОТО: Надзвичайний та повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук відвідав франківський "Промприлад", 27 вересня 2019 р.

Канадський дипломат українського походження, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні (2014-2019 рр) Роман Ващук приєднався до Наглядової ради франківського проєкту “Промприлад.Реновація”.

За словами СЕО “Промприлад.Реновація” Юрія Филюка, великий професійний досвід, візіонерство та вміння пана Романа зчитувати складні контексти значно підсилять як команду Наглядової ради, так і проєкт загалом.

Уряд Канади тривалий час був партнером “Теплого Міста” та тим самим підтримав запуск пілотного етапу “Промприлад.Реновація”. А у 2019 році, в рамках зустрічі з представниками бізнес-спільноти Теплого Міста та інвесторів Промприладу, Посольство подарувало клен як символ дружби між країнами, з містом, регіоном, і з “Промприлад.Реновація” зокрема.

«Промприлад – це генератор суспільної довіри та конструктиву. Тобто саме того, чого сучасна Україна найбільше потребує, щоб реалізувати свій великий потенціал у світовій спільноті» – прокоментував свою нову роль Роман Ващук.

Нагадаємо, Роман Ващук завершив 32-річну дипломатичну кар‘єру в Міністерстві Закордонних Справ Канади на посаді Посла в Україні. Проживає в місті Торонто, Онтаріо, та водночас слідкує за розвитком Прикарпаття, звідки походив його батько.

Роман Ващук став членом Наглядової ради “Промприлад.Реновація”, до якої входять представники українського бізнесу та громадського сектору. Як контролюючий орган, Наглядова рада працює на постійній основі, спільно з нею ведеться активна робота із залучення нових партнерств та здійснюється підтримка, супровід та консультування виконавчої команди в усіх важливих ділянках проєкту.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: