fbpx

КП "Благоустрій" візьме у лізинг 10 автобусів вартістю майже 50 млн грн, щоб виконати обіцянку Марцінківа

Економіка 13:20, 24.01, 2020

Міська рада Івано-Франківська дала дозвіл КП «Благоустрій», яке займається прибиранням тротуарів і міжбудинкових проїздів, на укладання договору фінансового лізингу для придбання автобусів вартістю до 48 млн грн терміном на три роки.

Договір лізингу для придбання автобусів КП «Благоустрій» відповідно до рішення сесії укладе з АБ «Укргазбанк».

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пояснив, що ці автобуси виїдуть на маршрут Хоткевича – Хриплин, який він хоче запустити вже у березні цього року.  

«Я не знаю, чи ми візьмемо цей лізинг, чи ми купимо ці автобуси. Але нехай краще воно в нас буде (рішення міськради. – КУРС) для того, щоб ми цей обіцяний маршрут Хоткевича – Хриплин запустили», – сказав Марцінків.

Він пояснив, що КП «Електроавтотранс» не може оформляти лізинг, бо має непогашений кредит перед Європейським банком реконструкції і розвитку.

“Чому комунальне підприємство “Благоустрій”? Тому що КП “Електроавтотранс” має кредит в ЄБРР і грант ЄБРР і вони до завершення кредитної угоди не можуть брати фінансовий лізинг. Тому беремо на те підприємство, яке може взяти”, – сказав Марцінків.

Нагадаємо, КП «Благоустрій» міська рада створила наприкінці 2018 року. Підприємство обслуговує тротуари, міжбудинкові проїзди та інші об’єкти благоустрою, які не мають балансоутримувачів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: