fbpx

Марцінків створює Штаб відновлення економіки

Економіка 09:34, 08.04, 2020

Сьогодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підпише розпорядження про створення Штабу відновлення економіки, який передбачає підтримку місцевого бізнесу, розвиток інфраструктурних проєктів та підтримку малозабезпечених.

Про це Руслан Марцінків заявив у щоденному онлайн ефірі.

«Ми розуміємо, що місто і країна не можуть бути постійно в карантині і дуже важливо, щоб економіка запрацювала», – сказав Марцінків.

За його словами, першим кроком штабу буде підтримка місцевого виробництва. Він також зазначив, що найбільше постраждав малий і середній бізнес, для якого передбачається пакет пільг щодо оподаткування.

«Ті, хто не працював, мають право отримати податкові канікули», – каже мер.

Він також обіцяє спрощення дозвільних і реєстраційних процедур.

«Після карантину ми пропонуємо зменшити термін реєстраційних процедур до 10 днів для того, щоби економіка швидше запрацювала», – зазначив Марцінків.

Ще один напрямок – це проведення сільськогосподарських ярмарків, де жителі сіл Івано-Франківської ОТГ зможуть продати свою продукцію за нижчими цінами, як у магазинах.

Також Марцінків обіцяє вкладати кошти в інфраструктурні проєкти, де є велике залучення людей, та підтримувати комунальні підприємства.

Штаб відновлення економіки, за словами Марцінківа, запрацює вже сьогодні, до нього залучені не лише чиновники, а й місцеві підприємці та науковці.

Ще один напрямок штабу – це соціальна турбота. У рамках цього напрямку міський голова обіцяє роздати до Великодня допомогу родинам учасників АТО, родинам загиблих афганців, родинам упівців, реабілітованим, одиноким та малозабезпеченим.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: