fbpx

На Прикарпатті анулювали 11 ліцензій за продаж алкоголю і цигарок неповнолітнім

Суспільство 18:32, 27.07, 2019

З початку року податківці провели 119 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі алкоголем і тютюном.

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за їх результатами встановлено ряд порушень та застосовано фінансових санкцій на суму 1,0359 млн грн. Найбільш поширеними порушеннями виявилися:

– роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії – 27 випадків;

– торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 24 випадки;

– продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці у відділі магазину, який не має статусу суб’єкта господарювання громадського харчування – 21 випадок;

– зберігання (реалізації) алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку – 2 випадки;

– реалізація алкогольних напоїв особою, яка не досягла 18 років – 1 випадок.

Крім того, за результатами перевірок податківці анулювали 11 ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім карається анулюванням ліцензій та штрафними санкціями. Розмір штрафу, який застосовується до суб’єкта господарювання, складає 6800 гривень.

Крім того, втратити ліцензію можна за продаж алкоголю та тютюну у не визначених для цього місцях, несплату чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту її призупинення.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: