fbpx

На Прикарпатті хочуть створити гламурні кемпінги

Економіка 12:15, 04.12, 2020

Проєкт зі створення мережі глемпінгів – гламурних кемпінгів – подали на конкурс секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Про це йшлося на недавньому засіданні Туристичної ради, де обговорювали основні напрямки розвитку і підтримки туристичної галузі в Івано-Франківській області. Зокрема і про заявку, подану на конкурс секторальної бюджетної підтримки ЄС «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях».

Голова Туристичної ради Андрій Матійчик зазначив, що глемпінги могли б допомогти розвивати туризм на території Дністровського каньйону. Він сподівається і на фінансову підтримку з державного і обласного бюджетів.

Власне, глемпінг або гламурний кемпінг – місце проживання, яке має максимально комфортабельні умови, не гірші, ніж у хороших якісних готелях. Це локація, яка розташована впритул до природи і яка не нищить природу, не передбачає зміни в ландшафті, а гармонійно вписується у нього.

На Прикарпатті створять гламурні кемпінги

“Проєкт передбачає створення мережі глемпінгів у Івано-Франківській, Закарпатській і Львівській областях. Визначені відповідні місця в Національних природних парках. Це один із найбільш якісних і прогресивних проєктів, поданих на секторальну підтримку”, – каже Матійчик.

Фінансування проєкту побудови глемпінгів передбачає виділення 5-6 млн грн із бюджету на одну область.

«Це моя давня мрія – створення екотуристичного продукту в межах Дністровського каньйону, а саме закладів розміщення сезонного типу для того, щоб ми могли поселяти туристів цілорічно. У майбутньому буде створена мережа таких закладів, щоб зробити спектр надання туристичних послуг ширшим», – каже заступник голови Туристичної ради Михайло Ковтун.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пiонери “зеленого туризму”: як Криворівня 100 років тому стала українськими Атенами.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: