fbpx

Огляд криптовалюти Біткоїн: чи вигідно інвестувати на тривалий строк?

Економіка 17:28, 09.06, 2022

GUx-5OXOp4V0zmnyGTD76c5FOn4dEZaaroO4Bb0wL6PYhIkBWK8gU_1vzK0GY4OZraUMkKU61MuRtAoZB5OEiVKKw-EnEsOcNr30MoxmJMroy2m2Kv7uFZOwBO7wAp6ZlNhzLDU0dBePv3mjSQ

На крипторинку зараз відбуваються глобальні зміни. Утримувачі токенів ніяк не очікували обвалу курсу Біткоіна. Станом на 24 травня 2022 року 1 ВТС можна було купити за 28 950 доларів. У зв’язку з різким зниженням котирувань цієї криптовалюти багато інвесторів почали обмінювати електронні гроші на гривні та інші валюти. Деякі вкладники, навпаки, вважають, що зараз саме час купити токени, оскільки переконані, що скоро курс зросте.

Що потрібно знати про Біткоїн?

Купивши ВТС на Ebucks або будь-якій іншій платформі, ви може розпоряджатися коштами: оплачувати послуги, товари в інтернеті. Для переведення токенів не потрібно йти до банку, адже є віртуальні обмінники, а також сервіси для здійснення фінансових операцій у режимі онлайн.

Ще одна особливість Bitcoin – відсутність фізичного еквівалента. Йдеться про монети з дорогоцінних металів та купюри.

Інвестори повинні розуміти, що купівля криптовалюти є досить ризикованою, особливо якщо є бажання вкласти кошти у ВТС. Біткоїн вважається не просто ризикованим, а високоризикованим активом.

Через високий попит ВТС безперервно зростав багато років. Траплялися стрибки та падіння, але до березня 2022 року курс був відносно стабільним (поступово збільшувався). Зараз спад був спровокований різними факторами, у тому числі зміцненням позицій американського долара щодо інших валют.

Також на котирування як Bitcoin, так і Ефіра вплинула жорстка монетарна політика США, спрямована на боротьбу з інфляцією. Через зниження курсу багато власників ВТС почали їх обмінювати на фіат і навіть інші криптомонети.

Обмін Bitcoin через електронний гаманець Qiwi

Перевірений обменник Биткоин Киви конвертує за лічені хвилини. Платформа eBacks дозволяє миттєво здійснити обмін токенів на реальну валюту.

Інструкція:

  1. Користувач повинен вказати кількість монет Bitcoin для обміну.
  2. Потрібно ввести номер гаманця Ківі.
  3. Варто перевірити поточний курс та резерв, який вказано на платформі.
  4. Користувач натискає на “Обміняти”.
  5. Рекомендовано перевірити, чи всі дані були введені правильно, перш ніж переходити до наступного етапу.
  6. Останній крок – підтвердження дій на eBacks (потрібно зайти на електронну пошту).
  7. Після того як фінансову операцію підтвердить блокчейн 2 рази, кошти потраплять на електронний гаманець Ківі.

Сервіс заморожує курс на 120 секунд, щоб обмін Біткоїн на гаманець був зручним та вигідним для користувача.

Чи варто купувати ВТС: прогнози

До кінця 2022 року очікується зниження котирувань Bitcoin ще на 45%. Це означає, що інвестори можуть ризикнути і придбати монети за вигідним для них курсом, але з величезними ризиками.

2023 року котирування будуть також нестабільними. До листопада за 1 токен на біржах доведеться платити трохи більше як 32 900 доларів. З грудня 2023 року очікується стрибок ціни Біткоїна. Зростання на 25-46% принесе чималий прибуток власникам віртуальних грошей.

Максимальний курс ВТС у 2024 році досягне 69 800 доларів за монету. У 2025 році також буде тенденція до зростання, але 2026-й, можливо, стане знову не дуже сприятливим і курс Bitcoin опуститься до 33 400 доларів за токен.

Аналітики та різні експерти у сфері криптовалют відзначають, що Біткоїн не піде з ринку, незважаючи на стрибки котирувань. Якщо інвестори мають зайві кошти, то саме зараз варто купувати криптовалюту. У довгостроковій перспективі ВТС лише зростатиме. Максимальний прибуток можна буде отримати у 2024-2025 роках.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: