fbpx

Ощадбанк пропонує доступну іпотеку на житло у Франківську від БК Вертикаль

Економіка 17:43, 09.11, 2022
НА ФОТО: Перші секції комплексу здано в експлуатацію і ведеться будівництво наступних трьох секцій з 1-,2- та 3-кімнатними квартирами площею від 39 до 165 кв.м.

Доступне кредитування житла — це вигідні іпотечні проєкти, які дозволяють придбати власне житло та сприяють розвитку будівництва в країні й зміцненню економіки.

З початком війни українські іпотечні програми фактично не функціонували, а банки запровадили кредитні канікули на сплату позик на житло. Однак вже наприкінці липня 2022 року ситуація змінилася: Ощадбанк, з яким співпрацює будівельна компанія Вертикаль, оголосив про поновлення іпотечних програм, а Уряд анонсував доступне кредитування житла для певних категорій українців.

«У перші тижні повномасштабного вторгнення банки дозволили українцям деякий час не сплачувати позику на купівлю житла, а також скасували нарахування пені за протермінування таких виплат. Зараз кредитори повернулися до виконання іпотечних виплат згідно з договорами. Ми активно ведемо будівництво п’яти житлових комплексів в Івано-Франківську, адже впевнені, що всі будинки будуть якісно збудовані та заселені щасливими мешканцями. Люди оформлюють іпотеки на житло в умовах війни, підтримують економіку країни та сплачують іпотеку. Це означає, що люди вірять у мирне майбутнє і хочуть жити тут, в Україні. Україна — наш дім. І кожен українець має зараз робити свій вклад у зміцнення економіки та відбудову країни», — зазначила Ірина Орловська, директорка БК Вертикаль.

З 29 липня Ощадбанк поновив надання іпотечних позик та останні кілька місяців практично єдиний працював на цьому ринку. Як повідомили у Ощадбанку, за цей період видано понад 100 млн грн кредитів на придбання нерухомості в Україні.

А вже 1 жовтня 2022 року стартувала єОселя — це нова державна програма доступного кредитування, учасником якої став Ощадбанк. Програма реалізується завдяки Мінцифри Міністерством економіки та Укрфінжитлом для підтримки українців щодо забезпечення житлом.

Кредит під 3% річних передбачено для стратегічно важливих професій:

• військовослужбовців, правоохоронців та членів їх сімей;
• медичних працівників;
• педагогів;
• науковців.

З 1 січня 2023 року відбудеться розширення програми для всіх громадян — під 7% річних. Нею зможуть скористатися:

• внутрішньо переміщені особи;
• всі громадяни України, які не мають власної житлової нерухомості
або у власності яких менше ніж 52,5 кв. метра для сім’ї з однієї особи (одинока особа) та додатково 21 кв. метр — на кожного наступного.

Умови участі наступні:

  • громадяни України;
  • від 18 років на дату оформлення кредиту до 70 років на дату погашення;
  • платоспроможні;
  • не мають у власності нерухомості або її площа* не більша як 52,5 м² на одну особу +21 м² на кожного наступного члена сім’ї;
  • не фігурують у санкційних списках;
  • не є учасниками інших державних програм із забезпечення житлом.

Детальніша інформація — в інфографіці від БК Вертикаль.

іпотека від Ощадбанку - квартира від Вертикалі у Франківську
Ощадбанк пропонує доступну іпотеку на житло у Франківську від БК Вертикаль 1
Ощадбанк пропонує доступну іпотеку на житло у Франківську від БК Вертикаль 2
Ощадбанк пропонує доступну іпотеку на житло у Франківську від БК Вертикаль 3
Ощадбанк пропонує доступну іпотеку на житло у Франківську від БК Вертикаль 4

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: