fbpx

Промприлад.Реновація розпочав наступний етап залучення інвестицій

Економіка 15:24, 07.07, 2020

Про це заявив у відеозверненні до теперішніх та потенційних інвесторів керівник проєкту Юрій Филюк. За його словами, минулий етап інвестування, який завершився у грудні 2019 року, ознаменувався для Промприлад.Реновація успіхами у залученні коштів від інвесторів: сумарно вкладення у розвиток проєкту склали понад $5 млн інвестицій, і ще $760 тис. грантових коштів було залучено на розвиток соціальної інфраструктури.

Зараз починається наступний етап реалізації проєкту, згідно з яким передбачається протягом наступних трьох років здійснити повну реконструкцію приміщень заводу площею 28 тис. кв. м та побудувати ще понад 10 тис. кв. м розвиткової інфраструктури.

«Наша місія в цьому проєкті – це створення великого соціального ефекту для міста, регіону та країни. А також – економічної доданої вартості для інвесторів», – відмітив генеральний директор та ініціатор проєкту Юрій Филюк.

За словами Юрія, станом на сьогодні проєкт вже об’єднав 425 співінвесторів і 32 партнерів, серед яких такі організації і фонди: уряди Швеції, Канади, SRI International (Стенфордський інститут досліджень), CANactions, Фонд «Відродження», Robert Bosch Foundation, BMW Foundation, Impact Hub Odessa, Івано-Франківська міська рада.

«У січні 2020 року ми викупили завод. Реконструювали перших 6 тис. кв. м приміщень, в яких вже працюють та розвиваються стартапи, бізнеси, мистецькі, освітні та урбаністичні проєкти. Незважаючи на пандемію та її економічні наслідки, ми активно розвиваємось навіть у цей період. Протягом останніх трьох місяців на Промприладі стартували нові проєкти: зокрема, R&D center екологічного одягу Framiore та мейкерспейс «Відкрий цех».

У червні 2020 року була здійснена перша переоцінка активів Промприлад.Реновація за міжнародними стандартами, яка зафіксувала зростання вартості акцій фонду проєкту на 21% у порівнянні зі стартовою ціною. І це на фоні загального економічного спаду в країні», – прокоментував результати діяльності проєкту Юрій Филюк.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: