fbpx

Прикарпаття представили на міжнародній виставці в Чехії

Економіка 14:17, 12.10, 2023

10-12 жовтня в чеському місті Брно відбувається Міжнародна машинобудівна виставка (MSV), в рамках якої Україна представлена Програмою «Contact Ukraine».

Прикарпаття на виставці представляє делегація Івано-Франківської торгово-промислової палати, до якої входять представники підприємств та бізнесу області, повідомили в ТПП.

Виставку та стенди Програми «Contact Ukraine» відвідали Прем’єр-міністр Чехії Пьотр Фіала, Прем’єр-міністр Узбекистану Абдула Нігматович Аріпов, який зараз перебуває в Чехії з офіційним візитом, Голова Сенату Чеської Республіки Мілош Вистрчіл, Міністр промислововсті та торгівлі Йожеф Сікела та інші високопосадовці.

Відбулося багато контактів та зустрічей з підприємцями-учасниками виставки, представниками центральної та місцевої влади Чеської Республіки, які в перспективі можуть реалізуватися у взаємовигідну співпрацю.

Керівник фінансової компанії «Декра», член правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська, Віктор Вінтоняк провів презентацію інвестиційних та бізнесових можливостей Прикарпаття.

Віктор Вінтоняк на виставці в чеському БРНО представив інвестиційний потенціал Прикарпаття

Під час спілкування із гостями стенду Івано-Франківщини Президент Івано-Франківської ТПП Андрій Левкович зауважив: «Нещодавно нашу торгово-промислову палату відвідала велика делегація чеських бізнесменів за участі Генерального Консула Чеської Республіки в Україні Давида Нови. Це була цікава зустріч, цікаві контакти. Хоча наш регіон є відносно безпечним, але такий вчинок наших чеських друзів, відвідання воюючої країни, був дуже важливим для нас. А сьогодні ми тут, в Чехії, готові до контактів, до планування спільної взаємовигідної роботи вже зараз».

І хоча виставка MSV – це виставка високотехнологічного обладнання для різних галузей та виробництв, практично у всіх виступах, зокрема прем’єр-міністра Чехії та спікера Сенату Чеської Республіки, звучала тема України, її підтримки та повоєнної відбудови вже в складі Європейського Союзу.

Справжньою окрасою всіх презентацій України стали чисельні виступи квартету бандуристок «Гердан» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (в складі Віолетти Дутчак, Наталії Федорняк, Надії Вівчарук та Світлани Матіїшин).

Голова Сенату Чеської Республіки Мілош Вистрчіл
Голова Сенату Чеської Республіки Мілош Вистрчіл робить селфі з франківськими бандуристками

Тимчасовий повірений у справах України в Чехії, Надзвичайний і Повноважний Посланник Віталій Усатий зауважив: «Івано-Франківська торгово-промислова палата презентацією України, її культури підняла планку таких презентацій на дуже високий рівень, який стане зразком для подібних заходів».

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: