fbpx

Заборгованість за електроенергію в області досягла критичного рівня, - Прикарпатенерготрейд

Економіка 12:14, 19.08, 2022

Заборгованість населення Івано-Франківщини за електроенергію становить близько 115 млн гривень, юридичних клієнтів – майже 107 млн.

Про це повідомляє пресслужба Прикарпатенерготрейду.

“Сьогодні, на жаль, доводиться чути інформацію про те, що після війни борги за комірне спишуть, тож платити за комунальні послуги не потрібно. ТОВ “Прикарпатенерготрейд” пояснює, що таке повідомлення у відносно безпечних областях не просто маніпулятивне, воно шкідливе.

Для економіки держави, адже щомісячно під час повномасштабної війни країна недоотримує мільярди гривень, зокрема для соціальних програм, відновлення інфраструктури, підтримки армії. Для споживачів, які, сподіваючись на майбутнє списання, накопичують багатотисячну заборгованість, а її зрештою доведеться виплатити у стислі терміни”, – йдеться у повідомленні кампанії.

Прикарпатенерготрейд щоденно закуповує потрібні обсяги електроенергії та газу для своїх клієнтів. При цьому ми спостерігаємо доволі небезпечну для ринку енергоресурсів тенденцію – зростання боргів. Так, наразі заборгованість населення Івано-Франківщини за електроенергію становить близько 115 млн гривень, юридичних клієнтів – майже 107 млн. За газ побутові клієнти Прикарпатенерготрейду боргують понад пів мільйона, бізнес – майже 6,8 млн грн. Такого критичного рівня розрахунків не спостерігалось навіть під час жорсткого карантину.

«Ми постійно наголошуємо, що обмеження відключень під час воєнного стану не слід сприймати як зелене світло не платити зовсім, – зауважує Тетяна Шутка, заступник директора з питань обслуговування клієнтів ТОВ “Прикарпатенерготрейд”. – Наша компанія закуповує ресурс для клієнтів наперед, тож вчасна оплата – це гарантія надійного постачання енергоресурсів для самих клієнтів».

Економіка воєнного часу потребує від нас відповідальності, зокрема й фінансової. Приміром, кожна сплачена за електроенергію гривня – це податки до бюджету, генерація нової енергії, безпечна робота мереж, надійна закупівля ресурсу та допомога нашій державі. Вчасна оплата за енергоресурс така ж важлива, як і благодійна допомога, і донати армії. Ціль одна – перемога і відбудова держави.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: