fbpx

Соціальна відповідальність міжнародного рівня: Укргазвидобування долучилося до Глобального договору ООН

Економіка 15:43, 04.02, 2020

Найбільша газовидобувна компанія України АТ «Укргазвидобування» долучилося до Глобального договору ООН. Ініціатива об’єднує бізнес по всьому світу довкола вирішення найважливіших викликів сучасності: захисту прав людини, охорони довкілля, боротьби з корупцією, якісної освіти тощо.

Згідно з правилами Глобального договору, Укргазвидобування щорічно звітуватиме про свої дії щодо реалізації програм і проєктів зі сталого розвитку. Приєднання до ініціативи означає, що компанія поділяє глобальні цілі сталого розвитку й зобов’язується керуватися ними у своїй роботі.

— Як одна із найбільших промислових компаній України, ми усвідомлюємо свою роль у розвитку регіонів і всієї країни. Ми маємо амбітну мету — у найближчі три роки створити в компанії потужну систему корпоративної соціальної відповідальності. Долучення до Глобального договору — це доступ до міжнародного майданчика для розвитку партнерських відносин із громадянським суспільством, державними та неурядовими організаціями. Це також можливість переймати найкращі практики й залучати додаткові ресурси для досягнення нашої мети, — зазначив директор з інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу України Андрій Фаворов.

Укргазвидобування є одним із найбільших платників податків в Україні. У 2019 році компанія перерахувала в місцеві бюджети 1,16 млрд грн рентних платежів, які були спрямовані на розвиток регіонів. Компанія впровадила та керується у своїй діяльності екологічною політикою, політикою у сфері охорони праці, Кодексом корпоративної етики, іншими політиками і регламентами.

Довідково:

АТ «Укргазвидобування» є найбільшою державною нафтогазовидобувною компанією і видобуває 73% природного газу в Україні. Сьогодні товариство працює на території 12 областей України — 57 районів, 237 територіальних громад.

Глобальний договір ООН — найбільша у світі ініціатива з корпоративної соціальної відповідальності, до якої вже долучилася 9531 компанія зі 165 країн світу. Документ декларує десять принципів щодо прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Рена Дарсанія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: