fbpx

Список онлайн кредитів в Україні

Економіка 14:30, 26.10, 2020

Якщо вам необхідно звернутись до МФО і вас цікавить список кредитів онлайн, які мають хорошу репутацію та гарні умови на ринку, – ця стаття для вас. На сайті Кредит Онлайн 365 надається рейтинг перевірених і надійних організацій, які вже тривалий час здійснюють свою діяльність. У них ви можете взяти кредит як онлайн, так і офлайн, на різні терміни (короткий, довгий). З документів необхідно надати тільки паспорт та ІПН, і то – не в кожному випадку.

список кредитів онлайн

Можливість позичити гроші є навіть у громадян з поганою кредитною історією, а також у безробітних і у інших категорій громадян, яким банківські організації можуть відмовити в наданні кредиту. Кожна з описаних компаній прагне запропонувати допомогу у вирішенні фінансових питань прямо зараз – швидко, без відмови і витрати нервів.

ТОП найкращих мікрофінансових організацій України – критерії відбору на CreditOnline365

Складаючи незалежний рейтинг найкращих МФО в Україні, враховувалися такі ключові для більшості позичальників критерії:

 1. Термін мікропозики. У рейтингу присутні організації, що надають фінанси як на короткі, так і на тривалі терміни.
 2. Ліміт по кредиту. Дуже часто виникають ситуації, коли позичальнику потрібно маленька сума, приблизно кредит на 1000 гривень – https://creditonline365.com.ua/kredit-do-1000-grn або навіть менше. Однак організації готові видавати позики тільки від 3000 або більше гривень. У свою чергу, це призводить до переплати за гроші, які навіть не знадобилися. При уважному вивченні наданого списку МФО ви зможете знайти цікаві пропозиції для кожного, незалежно від того, наскільки маленьку або велику суму необхідно отримати.
 3. Розмір процентної ставки по кредиту. У ТОПі зібрані організації, що пропонують найвигідніші співвідношення процентної ставки, строків погашення та сум кредитування.
 4. Кількість схвалених заявок. МФО з наведеного списку на сайті видають кредити у 95%, навіть непрацюючим особам та громадянам з поганою кредитною історією. Відгуки задоволених клієнтів підтверджують цей нюанс.
 5. Наявність актуальних на 2020 рік акцій, особливих умов та спецпропозицій. Беручи кредит у будь-якого МФО з переліку на сайті КредитОнлайн365, ви зможете отримати додаткові пільги і бонуси за позикою.

ТОП найкращих мікрофінансових організацій України

Крім перерахованого, при складанні ТОПу важливу роль грали такі критерії, як швидкість процесу оформлення заявки, відповіді від МФО і безпосереднього переказу грошових коштів на банківську карту. Звернення за кредитуванням в ці організації стане відмінним рішенням, що зекономить ваші час і сили.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! Кожна з мікрофінансових організацій, зазначених в цьому рейтингу, має всі необхідні ліцензії та сертифікати на здійснення своєї діяльність. Також всі вони співпрацюють з УБКІ, тому благополучне співробітництво з ними дозволить значно поліпшити кредитну історію і репутацію.

Як грамотно підібрати онлайн кредит серед усіх МФО в України?

Підбирати МФО з наведеного списку за критерієм надійності не доведеться, всі вони були ретельно перевірені перед включенням їх у ТОП. Всі взаємини з позичальниками ведуться на підставі офіційних договорів, що містять всі умови. Все чисто і прозоро.

У такому випадку як же підібрати найкращого кредитора? За великим рахунком все залежить від ваших індивідуальних потреб і очікувань від позики:

 1. Ставка. Шукаєте найкращу пропозицію за відсотками? Вам варто знайти МФО з особливими умовами за перше кредитування – під 0%. Для повторних позик підберіть з переліку організацію з найнижчими ставками.
 2. Термін. Виберіть, на який саме термін ви хочете отримати позику. Деякі МФО дають позики всього на кілька днів, інші – на термін до року. Мало яка організація поєднує в собі відразу обидві ці крайності.
 3. Сума. Якщо це ваша перша позика, то, швидше за все, вам доведеться зіткнутися з обмеженням за сумою кредиту. Зазвичай воно не перевищує 3000 гривень. Якщо вам необхідна більш значна сума, доведеться погодиться на менш вигідні умови кредиту. Так, вам можуть запропонувати більш високу процентну ставку, менший період повернення коштів і подібне.

всі МФО в Україні

Наскільки значиму роль грає територіальне розташування відділень МФО? Це питання буде актуальним тільки в тому випадку, якщо ви хочете отримати кредит готівкою. Якщо вас влаштовує варіант зарахування коштів на банківську карту, розташування офісів не буде грати ніякої ролі, адже відвідувати їх не доведеться, а всі питання можна вирішити з менеджером компанії онлайн.

Головні відмінності МФО і банківських організацій

Обидва види організацій працюють на основі схожих ліцензій та інших документів, що надають право на здійснення фінансової діяльності, а також вони мають ідентичні права вимоги боргу з позичальників, що прострочили повернення. В усьому іншому між ними важко знайти хоч щось спільне. Різняться вони набагато більшим:

 • Терміни розгляду заявки. МФО надають відповідь всього лише протягом години. Банки такою оперативністю не вирізняються.
 • Вимоги, що пред’являються до кандидатів на позику. МФО видають кредити 95% громадян, навіть при відсутності роботи або з поганою кредитною історією. Працюють вони і з тими, хто вже отримав відмову в банку.
 • Процес оформлення позики. У ситуації з мікрофінансовою організацією всі дії допустимо проводити віддалено. Отримати будь-який банківську позику можна виключно при особистому візиті після надання всіх необхідних документів.

Бажаєте оформити вигідну позику без ризиків, витрати часу і сил? Тоді прекрасним варіантом буде звернення до МФО з наданого рейтингу.

Ганна Яковенко, Кредит Онлайн 365

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: