fbpx

Три прикарпатські проєкти в конкурсі ЄС отримали 800 тисяч євро

Економіка 16:05, 06.12, 2019

Вчора відбулося засідання Спільного моніторингового комітету Програми транскордонного співробітництва ЄІС «Румунія – Україна 2014-2020». Визначені переможці проєктів типу «SOFT», повідомив начальник управління туризму ОДА Віталій Передерко.

Із 12 кандидатів Івано-Франківської області перемогли три туристичні проєкти:

“Обмін спадщиною. Збереження історичного надбання Пнівської фортеці в Україні та фортеці Ардуд у Румунії для розвитку туризму”. Головний бенефіціар – ГО “Туристична Асоціація Івано-Франківщини”, партнер – Пнівська сільська рада;

“Назад до наших спільних коренів”. Партнери – Центр муніципального та ресурсного розвитку – Ресурсний центр (м. Івано-Франківськ), Міська рада м. Івано-Франківська;

“Розвиток прикордонного співробітництва у просуванні об’єктів історичної та культурної спадщини на прикордонній території Румунії та України”. Партнер – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Загальна сума залучених грантових коштів складе понад 800 тис. євро.

Грантовий проект під назвою “Назад до спільних коренів” виграло Управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради. В результаті у рамках транскордонної співпраці з румунським містом Батошани у франківському Палаці Потоцьких буде створено музей зброї. Про це вчора повідомив міський голова Руслан Марцінків у Фейсбук.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: