fbpx

У Болехові 42 працівникам після звільнення підприємство виплатило пів мільйона гривень, – Держпраці

Економіка 18:35, 07.11, 2021

В ході проведення планової перевірки товариства, яке займається переробкою шкіри в місті Болехів на Івано-Франківщині, було виявлене порушення із випалти зарплати звільненим працівникам.

Про це інформуує управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Інспектором праці було виявлено, що при звільненні працівників виплата всіх сум, що належали їм від підприємства, проведена не в день звільнення. В такому випадку за працівниками зберігається середній заробіток з дня звільнення по день фактичного розрахунку.

На виконання вимог припису головного державного інспектора товариством було донараховано та виплачено 498 тисяч гривень середнього заробітку 42 працівникам за порушення строків виплати при звільненні.

Згідно із вимогами Кодексу Законів про працю України стаття «Оплата праці працівників» є захищеною, тобто здійснюється в першочерговому порядку. У разі порушення з боку роботодавця прав працівників, передбачених законодавством про оплату праці, працівник може звернутися до Держпраці з метою захисту своїх трудових прав, інформує пресслужба обласного управління Держпраці.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: