fbpx

У Франківську оголосили тендер на добудову школи вартістю понад 56 млн грн

Економіка 15:01, 02.10, 2019

Управління капітального будівництва 30 вересня оголосило закупівлю з очікуваною вартістю 56,2 млн грн на будівництво нового корпусу ЗШС №6 в мікрорайоні «Пасічна».

Очікувана вартість робіт – 56,2 млн грн. 

Вочевидь, йдеться про молодшу школу «Пасічнянська». Бо ще в червні минулого року міська рада припинила діяльність школи-садка I ступеня №6 Івано-Франківської міської ради та створила новий комунальний заклад освіти І ступеня «Молодша школа «Пасічнянська».

Аукціон відбудеться 16 жовтня. Роботи мають бути виконані до 31 травня 2022 року.

Відповідно до тендерної документації, замовник має перерахувати підряднику 30% від вартості річного обсягу робіт. А підрядник зобов’язується використати одержаний аванс протягом трьох місяців після одержання авансу.

Тобто якщо тендер таки відбудеться 16 жовтня, то підрядник зможе приступити до робіт не раніше як в листопаді і освоювати ці кошти взимку.

У бюджеті на 2019 рік на ці роботи закладено 5 млн грн.

Але, як писав КУРС, в Івано-Франківську зупинили вже розпочаті роботи через відсутність коштів. На останній сесії міська рада вирішила взяти 500 млн позики шляхом випуску облігацій внутрішньої місцевої позики. У вересні 2018 року Івано-Франківська міська рада вже позичила 300 мільйонів гривень

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: