fbpx

У Франківську Північний та Південний бульвари з’єднає за 46,5 млн грн наближена до мерії фірма

Економіка 20:07, 19.08, 2019

Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради провело тендер на будівництво Північного бульвару. Вулицю продовжать від вулиці Панаса Мирного до Бельведерської та з’єднають з Південним бульваром.

Тендер з очікуваною 46 697 000 грн УКБ оголосило 16 липня. Аукціон відбувся 1 серпня.

У закупівлі взяли участь два учасники – ТОВ “БК Трейдзахідбуд” та ТОВ “Івано-Франківськавтодор”.

12 серпня УКБ опублікувало повідомлення про намір укласти договір з ТОВ “Івано-Франківськавтодор”, яке запропонувало виконати роботи за 46 440 000 грн.

Відповідно до тендерної документації, роботи мають бути виконані до кінця червня 2020 року.

Відстань від Бельведерської до Панаса Мирного, де мають виконуватися роботи, становить приблизно 400 метрів, загальна площа робіт – 13 813 м2.

У вартість робіт входить прокладання мереж, встановлення освітлення, облаштування інфраструктури, влаштування пішохідних та велодоріжок, знесення будинку на Сонячній, 51-А, озеленення та ін.

Це вже другий тендер, який УКБ оголосило на будівництво Північного бульвару цього року.

Перший тендер був оголошений у квітні цього року. Найменшу ціну на аукціоні (45 390 000 грн) запропонувало ТОВ “Компанія “Євродор”. Але замовник відхилив пропозицію цього підприємства начебто через відсутність виконання аналогічних робіт і визнав переможцем ТОВ “Івано-Франківськавтодор”, яке запропонувало виконати роботи за 45 399 000 грн.

 ТОВ “Компанія “Євродор” оскаржило рішення тендерного комітету до Адміністративної колегії Антимонопольного комітету. Коли АМК задовольнив скаргу ТОВ “Компанія “Євродор”, УКБ відмінило торги через «порушення в частині складання тендерної документації».

Нагадаємо, ТОВ «Івано-Франківськавтодор» роками отримує підряди на ремонт доріг в Івано-Франківську, компанію вважають наближеною до керівництва місцевої партії “Свобода”. З лютого цього року “Івано-Франківськавтодор” очолює Ростовцев Станіслав Сергійович – помічник депутата міської ради від ВО “Свобода” Андрія Строїча.

Кінцевим бенефіціарним власником фірми є Андрій Шуневич, який очолював підприємство до лютого.

Про об’єднання Північного та Південного бульварів в Івано-Франківську говорять вже з десяток років. Будівництво нової дороги має розвантажити центральну частину міста, зокрема вулицю Довгу та вулицю Галицьку.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: