fbpx

У Франківську продадуть котельно-зварювальний завод

Економіка 12:56, 19.06, 2024

Аукціон з продажу державного підприємства Міністерства оборони України “Івано-Франківський котельно-зварювальний завод” ФДМУ оголосить вже на днях, інформує КУРС.

Про це на брифінгу в Івано-Франківській ОДА повідомив начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях Володимир Солонина.

“Державні підприємства, які перебувають у скрутному становищі, отримають друге дихання, знайдуть нових власників, які інвестують у ці підприємства, зроблять їх конкурентоспроможними, створять нові робочі місця та сплачуватимуть податки. Відповідно від цього виграє і держава, яка позбудеться тягаря, будуть сплачені заборгованості по заробітній платі і до бюджету”, – сказав Солонина.

Серед найближчих аукціонів – аукціон з продажу котельно-зварювального заводу в Івано-Франківську. Це підприємство цікаве передовсім великою земельною ділянкою – 14,5 га поруч із центральною частиною міста. На території 24 будівлі площею 53 тис. кв. м. Балансова вартість підприємства – 20,5 млн грн, заборгованість до бюджету – 18,5 млн грн, заборгованість по заробітній платі – 6,9 млн грн.

“Це підприємство у нас в роботі вже близько 2 років. Ми вийшли на фінішну пряму, і найближчим часом об’єкт буде виставлений на аукціон”, – зазначив Володимир Солонина.

Як писав КУРС, ФДМУ включав Івано-Франківський котельно-зварювальний завод до переліку об’єктів для приватизації ще в 2019 році, коли заборгованість підприємства до бюджету складала 8,8 млн грн.

У 2022 році на хабарі спіймали посадовців заводу, які за 120 тисяч гривень допомагали зловмисникам вивезти обладнання.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: