fbpx

У Калуші завершують створення індустріального парку "Галіція"

Економіка 12:55, 24.07, 2023

Цього року Калуська міська рада прийняла рішення про створення муніципального індустріального парку Галіція на ділянці площею близько 20 га у промзоні Калуша та затвердила його концепцію. Зараз створення парку – на завершальній стадії. 

За словами міського голови Калуша Андрія Найди, усі документи для реєстрації індустріального парку “Галіція” були подані до Міністерства економіки. У відповідь — отримали певні зауваження від Міністерства фінансів, податкової служби та Антимонопольного комітету. Усі вони були враховані, до документів внесли виправлення та разом з відповідями повторно надіслали до Мінекономіки, інформують калуські Вікна.

Цього тижня планується погоджувальна рада, яка буде розглядати питання затвердження нашого індустріального парку. Якщо він буде зареєстрований, то далі будемо оголошувати конкурс на вибір управляючої компанії та шукати інвесторів“, — повідомив міський голова.

Андрій Найда також наголосив на тому, що міська рада прийняла рішення про зменшення плати за оренду землі на 50% для індустріальних парків (з 1 січня 2024 року. — Ред.), та зазначив, що планують розглянути скасування для індустріальних парків податку на майно, відмінне від земельної ділянки.

Ми також написали листа в Мінфін, що, коли буде створено індустріальний парк “Галіція”, то міська рада сприятиме у його розвитку, і надали гарантію до 30 млн гривень. Якщо буде така потреба, міською радою будемо долучатися“, — зазначив міський голова.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: