fbpx

У Коломиї ДАБІ ввела в експлуатацію нові приміщення заводу Leonі

Економіка 15:16, 11.11, 2019

Державна архітектурно-будівельна інспекція України у жовтні цього року видала сертифікати про введення в експлуатацію другої та третьої черг будівництва заводу кабельної продукції німецької компанії Leoni в Коломиї.

Згідно з проєктним рішенням ці черги передбачають розміщення об’єктів промислового призначення для кращої організації роботи заводу та збільшення його потужностей. Інформує пресслужба ДАБІ.

Так, у рамках другої черги було встановлено додаткові гардеробні та створено кімнати відпочинку для працюючих загальною площею 900 м².

Третя черга загальною площею 15 тис. 334 м² включала добудову частини виробничого цеху та будівництво пожежного депо з влаштуванням відповідних паркувальних місць та проїздів.

Запроєктована потужність третьої черги складає виробництво 190 комплектів автомобільних джгутів у день, кількість створених нових робочих місць – 922.

Нагадаємо, будівництво заводу Leoni в місті Коломия було розпочато у 2016 році. Завод відкрили у вересні 2017 року.

Це найпотужніший інвестиційний проєкт у галузі виробництва електричного устаткування для двигунів і транспортних засобів впродовж останніх років на території Івано-Франківської області.

Для України створення таких підприємств є важливим з точки зору залучення та сприяння роботі іноземних інвестицій в національній економіці, вирішення соціальних питань, таких як забезпечення зайнятості працездатного населення, покращення показників якості життя тощо.

 «Сьогодні на рівні держави робляться важливі кроки щодо покращення інвестиційного клімату, створюються сприятливі умови для роботи міжнародних та українських потужних компаній, що формують значну частку економіки країни. У будівельній галузі взято курс на спрощення та автоматизацію дозвільних процедур, які даватимуть впевненість замовниками будівництва, що держава забезпечує прозорі та чесні взаємовідносини з бізнесом», – прокоментував в.о. голови Держархбудінспекції Олександр Строкач.  

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: