fbpx

Укрпошта оголосила про запуск грантової програми для бізнесу

Економіка 11:15, 05.05, 2023

Починаючи з 18 травня державна компанія “Укрпошта” запускає програму під назвою E-Export Intensive, призначену для допомоги підприємцям, змушеним перезапускати свій бізнес через військові дії.

Крім того, за інформацією пресслужби Мінекономіки, програму також відкрито і для переселенців та ветеранів, які бажають розпочати свою справу.

Ця грантова програма має на меті підтримати експортний сектор через різні торгові онлайн-платформи, а також надати допомогу у розширенні бізнесу для 1000 експортерів протягом двох місяців.

За умовами програми будуть представлені такі грантові можливості:

  • 250 тис. грн – 1 млн грн від Мінекономіки для ветеранів та другого з подружжя на розвиток власного бізнесу;
  • $10 000 – $35 000 – фірмам із сектору МСБ у рамках програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” як допомога на відновлення бізнесу, а також гранти для сімейних підприємств.

Крім цього, у червні та липні будуть проведені практичні навчальні семінари. Лектори та виступаючі розкриють для учасників такі теми, як надання фіндопомоги, підтримка та розвиток бізнесу в сучасних умовах, організація процесу прийому платежів, використання цифрових платформ для побудови бізнесу тощо.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: