fbpx

В Івано-Франківській області здають в оренду державну адмінбудівлю під бізнес

Економіка 13:44, 02.07, 2024

Через систему «Прозорро.Продажі» можна орендувати державні та комунальні об’єкти практично в будь-якому регіоні України. Кошти від оренди державного майна надходитимуть до бюджету країни та можуть залучатись на підтримку Сил оборони.

У місті Долина Івано-Франківської області у провулку Антоновича, 4 через е-торги пропонують винайняти державну адмінбудівлю. Термін оренди — 5 років. 

Загальна площа становить понад 1600 квадратних метрів. Об’єкт потребує ремонту. Є електрика, вода, каналізація, газ, автономне опалення, інтернет та охоронна сигналізація.

В Долині аукціон на право оренди адмінбудівлі

Використовувати нерухомість можна для будь-якої діяльності — орендодавець не обмежує цільове призначення. Наприклад, відкрити готель, офіс, банківське відділення тощо.

Стартова орендна вартість — майже 13 тисяч гривень на місяць. Цінові пропозиції прийматимуть до 9 липня, онлайн-аукціон відбудеться 10 липня.

Переваги «Прозорро.Продажі»

Державна та комунальна власність може здаватися в оренду виключно через онлайн-аукціони. «Прозорро.Продажі» забезпечують кожному рівний доступ до участі в е-торгах. Перемагає той, хто запропонує найвищу ціну.

У державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» можна обрати об’єкти по всій країні, яких немає на інших ресурсах. Ці будівлі та приміщення різні як за ціною, так і за площею. Вам залишається лише задати параметри й знайти те, що вам підходить.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: