fbpx

Як обміняти Ethereum на Приват24?

Економіка 14:05, 29.01, 2021

Обмін криптовалюти Ethereum давно перестав бути завданням із зірочкою. Зараз є сервіси, що дозволяють зробити це швидко, якісно, з високим рівнем безпеки транзакцій. Залишається тільки визначитися з обмінником, витратити трохи часу — і гроші будуть отримані на карту або рахунок. Провести таку операцію можна на сторінці https://changecoins.io/etherium-eth-to-privat-24-uah — це відомий обмінник, який працює більше як два роки і відмінно зарекомендував себе серед клієнтів.

Особливості обміну Ethereum на Приват24

Зручність виведення грошей в гривнях через цей сайт полягає в тому, що система дає користувачам максимально точну інформацію. Доступні для обміну резерви вказані відразу, що дуже зручно: не потрібно розміщувати заявку і отримувати відповідь, що в системі недостатньо грошей. Користувач сам регулює суму, яка підходить для обміну.

Реєстрація: потрібна чи ні

На сайті обмінника Changecoins реєстрація не є обов’язковою, але вона визначає ліміти введення для деяких пар обміну. Тим, хто планує користуватися сервісом постійно, рекомендується пройти один раз процедуру реєстрації і забути про це. А ще особистий кабінет зручний тим, що там зберігається історія транзакцій — багато хто стежить за своїми витратами, веде статистику, тому такий інструмент буде незайвим.

Виведення на Приват24 через Changecoins: причини зупинитися на цій площадці

Ми вже згадали, що сервіс існує більше як два роки. Для обмінника це відмінний показник, оскільки шахраї і недобросовісні компанії в цій сфері закриваються дуже швидко. Але і це не всі плюси, назвемо інші:

  • Різноманітність послуг. Це не тільки виведення Ethereum, а й інші популярні криптовалюти, включаючи біткоїни. Каталог постійно поповнюється, можливості компанії ростуть.
  • Гнучка система гарантій — наприклад, повернення коштів в разі затримки через технічний збій або з інших причин, незалежних від користувача.
  • Своєчасна обробка заявки. А ще система на три години фіксує курс, завдяки чому користувач, який вирішив вивести гроші «на піку», гарантовано не втратить частину суми, якщо курс зміниться.
  • Використання сучасних інструментів безпеки, які роблять транзакції максимально прозорими, без ризику потрапити в руки шахраїв.

Виведення Ethereum на Приват24 онлайн не займе багато часу. Але пам’ятайте, що строк зарахування залежить ще і від банку, не тільки від обмінника. Розраховуйте виведення заздалегідь, якщо гроші потрібні до певного часу.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: