fbpx

Зеленський вручив франківці Наталії Найді сертифікат на $50 000 для розвитку бізнесу

Економіка 13:49, 21.02, 2020

Сьогодні в Києві відбулося ногородження перших переможців конкурсу від Українського фонду стартапів.

Сертифікат на 50 000 доларів отримала підприємиця з Івано-Франківська Наталія Найда.

Як писав КУРС, компанія Найди “Framiore” стала переможцем конкурсу УФС в категорії Seed-гранти. 

Перед нагородженням переможців президент Володимир Зеленський зазначив, що сьогоднішні гранти – це допомога маленькому бізнесу стати великим бізнесом.

«Велику частину свого життя я присвятив генерації нових дуже розумних, крутих ідей, а найголовніше – людей. Я знаю, чого вартують ідеї у XXI столітті. Сьогодні це найцінніше. Гарних ідей, інтелектуальних рішень потребують всі – маленький бізнес і великі корпорації. А гарним ідеям потрібна підтримка держави, віра в людей, віра в ідеї», – зазначив Зеленський.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що Український фонд стартапів є одним з пріоритетних проєктів для Уряду.

«Наша земля багата талантами, але так сталося, що протягом десятиліть були такі умови, що стимулювали виїжджати і реалізовувати ці таланти за кордоном. Для нас є викликом зробити країну місцем, де будуть народжуватися стартапи, куди будуть переїжджати стартапи з-за кордону. Україна має стати місцем, куди будуть хотіти приїжджати, а не втікати звідси”, – сказав Гончарук.

Framiore – сталий бренд одягу із власним R&D-центром з розробки інноваційних виробів і технологій.

“Ми не той бренд, що хоче випустити 50 колекцій в рік. Наша стратегія інша – щоби одяг був поза модою сьогоднішнього дня. Тому наша філософія – це якість і відповідальність”, – розповідала раніше про Framiore Наталія Найда.

Наталія Найда працює у Франківську над своїм бізнесом і над собою більш як 10 років. Починала з майстерні хенд-мейду та ведінгу – сувенірів ручної роботи та декорування весіль. Зараз вона власниця брендів Shuflia, «Буквиця» та Framiore.

Більше про Наталю Найду читайте у матеріалі Sotka: «Буквиця», Shuflia, Framiore: 5 складових успіху від засновниці модних брендів Наталії Найди.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: