fbpx

3 інтимні операції, про які розмірковували всі жінки

Здоров'я 12:16, 09.01, 2023
3 інтимні операції, про які розмірковували всі жінки 1

Бути чарівною з голови до п’ят мріє кожна. Але якщо до пластики верхньої частини тіла жінки давно звикли, то виправити якісь нюанси “там” наважуються не всі.

А інтимна пластика здатна творити дива! Особливо з огляду на безпеку й малоінвазивність процедур та короткий реабілітаційний період. Та реальну потребу втручання в жіночу дітородну систему все ж краще обговорити з лікарем. Одна грамотна консультація гінеколога дасть вичерпні відповіді на всі запитання.

Вагінопластика

Маніпуляція призначена для підтягнення піхви, ослабленої після пологів або через вік. Сьогодні пропонують два типи вагінопластики – косметичну та реконструктивно-пластичну.

У першому випадку жіночий статевий орган “омолоджують” лазером, у другому – лікар тонким скальпелем відсікає розтягнені тканини слизової оболонки піхви й накладає шви, які розсмоктуються самі через тиждень.

Ані в першому, ані в другому варіантах жодних швів чи рубців після операції не залишається, навіть фахівець не зрозуміє, що ви робили вагінопластику.

Ліпофілінг великих статевих губ  

Інтимна хірургія київ вважає цю процедуру найкращим методом корекції, якщо статеві губи:

  • занадто маленькі чи різні за розміром;
  • сильно деформувалися після пологів;
  • спостерігається значне обвисання.

Між іншим, окрім естетичного ефекту, ліпофілінг відіграє серйозну захисну роль. Коли статеві губи не в порядку, ризик проникнення мікробів у піхву підвищується в рази, отже, збільшуються шанси на хронічні запалення.

Процедура ліпофілінгу триває трохи більше пів години під місцевим наркозом. Але їй передують два етапи – забір зайвого жиру з частини тіла й потім його очищення.

На третьому етапі лікар за допомогою спеціальної голки вводить автожир у великі статеві губи. Після ліпофілінгу пацієнтка повертається додому, госпіталізація не потрібна.

Пластика клітора

Найпростіша маніпуляція, яку проводять у процедурному кабінеті під місцевим наркозом. Втручання триває приблизно годину, а повноцінна реабілітація – 3–4 дні.

За словами експертів МЦ https://mediland.ua/ua, техніка пластики клітора залежить від того, що потрібно пацієнтці:

  • уколи гіалуронової кислоти роблять для збільшення клітора. Процедуру повторюють щороку;
  • лазерне висічення тканин слизової та видалення частини печеристого тіла застосовують для зменшення клітора;
  • щоб дістати клітор із-під каптура, спеціальними малоінвазивними інструментами відсікається зайва тканина, голівка підтягується до потрібного розміру, а потім клітор і каптур зшиваються.

Зазвичай кліторопластика рекомендується з косметичною метою. Медичні показання можуть бути в разі серйозної травми чи вроджених аномалій у ділянці статевих органів. Крім того, пластику клітора призначають пацієнтам, які бажають змінити стать.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: