fbpx

Ангіограф придбають у франківську Центральну міську лікарню до кінця року

Здоров'я 18:56, 12.08, 2019

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль спільно з івано-франківським міським головою Русланом Марцінківим відвідали Центральну міську клінічну лікарню та обласний клінічний кардіологічний диспансер, де ознайомилися зі станом надання медичних послуг.

Йшлося про функціонування діючого та закупівлю нового ангіографічного обладнання.

За словами очільника Прикарпаття, цьогоріч на умовах співфінансування Державного і місцевого бюджетів планується закупівля сучасного ангіографа.

«Оскільки в реперфузійному центрі Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні наявна найбільша концентрація ургентних хворих, щоденно проводяться понад 10-12 оперативних втручань, спільно з міською владою нами було прийнято рішення про закупівлю ангіографічного обладнання для ЦМКЛ, – зазначив Денис Шмигаль. – Це сприятиме вчасному наданню медичної допомоги. До того ж у центрі також працюватимуть висококваліфіковані фахівці, які рятуватимуть життя пацієнтів».

Від початку року в центрі надали допомогу понад 300 хворим з гострим інфарктом міокарда. 

У ЦМКЛ є ангіограф, але апарат вже давно виробив свій ресурс. Окрім того, він працює на діагностиці в лікарні. А новий ангіограф придбають для реперфузійного центру.

Ангіограф придбають у франківську Центральну міську лікарню до кінця року 1

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: