fbpx

Чому клієнти NovuMedical називають TopRelax найкращим масажером для спини

Здоров'я 16:22, 15.10, 2021

З кожним роком все стрімкіше розвивається сфера технологій, які полегшують життя людини. З’явились нові професії, через які люди проводять вісім і більше годин в день біля комп’ютера. При цьому стають менш рухливими і ведуть сидячий образ життя. Популярними видами дозвілля стали соціальні мережі та ігри на смартфонах. Через такий напружений ритм втомлюються передусім очі та хребет. 

Проблеми зі спиною починаються з шийного і поперекового відділів хребта. Після чого починають боліти менш активні відділи: крижовий і грудний. Хвороби опорно-рухового апарату починають розвиватися через:

 • шкідливі звички;
 • нестачу вітамінів;
 • звички горбитись та сутулитись;
 • недостатню активність;
 • порушення кровообігу.

Як попередити хвороби спини?

Для того щоб зберегти здоров’я спини, необхідно щоденно гуляти на свіжому повітрі та займатися фізичними навантаженнями. А також постійно слідкувати за поставою і регулярно робити масаж. Міжнародна асоціація NovuMedical потурбувалася про те, аби можна було оздоровлювати спину кожен день в домашніх умовах. Вона створила масажно-теплове обладнання TopRelax разом з японськими та південнокорейськими вченими. В приладі поєднали нанотехнології з традиційними методами оздоровлення. Його основні властивості:

 • іонізація;
 • вібраційний масаж;
 • інфрачервоне тепло;
 • червоний LLLT;
 • оздоровлення природними мінералами НаноТурмаліном;
 • постійне магнітне поле.

Клієнтам компанії NovuMedical дуже подобається оздоровлюватись з TopRelax. З ним можна пропрацьовувати не тільки спину, але й інші частини тіла. Його можуть використовувати всі члени родини, незалежно від віку. Апарат простий у використанні, з ним можна підібрати комфортний режим масажу.

Користувачі рекомендують обладнання своїм друзям і знайомим, оскільки завдяки TopRelax в них пройшли хронічні болі в шиї та попереку, покращилась постава, з’явилась легкість в руках. Такими результатами клієнти NovuMedical діляться в інтернеті.

Щоб заняття з TopRelax давали максимальний ефект, спеціалісти рекомендують використовувати його за Системою 5/95, де 5% — це година часу, яку необхідно щоденно приділяти оздоровленню з приладами NovuMedical, а решту 95% відчувати покращення в самопочутті та проживати активне життя.

Дію обладнання TopRelax можна протестувати в демонстраційних центрах організації, де персонал підбере індивідуальний сценарій оздоровлення для кожного відвідувача, розкаже, як правильно використовувати масажно-теплові апарати, і дасть рекомендації на теми здоров’я та корисних звичок.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: