fbpx

До фіналу Медичного Оскара увійшов професор ІФНМУ

Здоров'я 15:48, 07.08, 2019

Серед претендентів на Медичний Оскар в Україні, а так називають медичну відзнаку Орден Святого Пантелеймона, – лікар-хірург з Івано-Франківська, викладач ІФНМУ.

Імена номінантів оприлюднили на сторінці “Орден Святого Пантелеймона. Честь медичної професї” у мережі. 

Серед чотирьох претендентів на перемогу в конкурсі у номінації “Новатор охорони здоров’я” 2019 року – франківець, доктор медичних наук Василь Попович. 

Василь Попович – професор кафедри оториноларингології та офтальмології з курсом хірургії голови і шиї ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет”. 

Кожен із них уже став переможцем, але Орден отримає лише хтось один”, – пишуть про фіналістів організатори конкурсу. І пропонують тримати кулаки.

До церемонії нагородження Медичним Оскаром залишилося декілька днів – дійство відбудеться вже цієї п’ятниці, 9 серпня.

Довідково: Василь Попович – з 2001 року професор очолює кафедру кафедру оториноларингології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ, голова експертної групи МОЗ за напрямком отоларингологія, дитяча отоларингологія, сурдологія.

Працював практичним лікарем-отоларингологом, лікарем санітарної авіації. В 1991 році закінчив аспірантуру з достроковим захистом кандидатської дисертації в науково-дослідному інституті онкології Томського наукового центру Російської Академії Медичних наук. З 1991 по 2001 р. працював старшим науковим співробітником цього ж інституту. Наукову роботу успішно поєднував з організаційною, працюючи головним лікарем клінік. Докторська дисертація захищена в 2000 році в Російському онкологічному науковому центрі Російської Академії Медичних наук на тему “Сучасні методи лікування раку орофарингеальної ділянки і нижньої губи”.

Автор понад 120 наукових праць, з них 3 монографій. Наукові праці присвячені проблемі лікування злоякісних пухлин голови і шиї, визначенню діагностичної цінності методів променевої діагностики при ЛОР-патології, вивченню вірусних уражень лімфоглоткового кільця. Особлива увага приділяється малоінвазивним методам оперативних втручань в оториноларингології, вдосконаленню методик оперативних втручань на органах шиї, зокрема білящитовидних залозах.                         

 На сьогодні кафедра розміщується на базі трьох клінічних відділень, ліжковий фонд яких складає понад 120 ліжок. Працівники кафедри надають лікувально-профілактичну допомогу жителям міста та області, впроваджують в практичну охорону здоров’я нові, сучасні методи діагностики та лікування ЛОР-захворювань. 

До фіналу Медичного Оскара увійшов професор ІФНМУ 1
Василь Попович в ефірі обласного радіо

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: