fbpx

Фонд Порошенка передав ІФА-тести для безкоштовного тестування франківських і косівських медиків

Здоров'я 12:15, 17.08, 2020

Команда «Європейської Солідарності» передала Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні 200 тестів для імуноферментного аналізу.

Їх використають для безкоштовного тестування медпрацівників і персоналу обласної інфекційної лікарні (100 шт.) та Косівської ЦРЛ (100 шт.) на антитіла до коронавірусу.

Фонд Порошенка передав ІФА-тести для безкоштовного тестування франківських і косівських медиків 1

Депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Басараб зазначив, що чергова партія допомоги від Фонду Порошенка дозволить продовжити тестування медпрацівників області та визначити рівень колективного імунітету в лікувальному закладі.

Заступниця генерального директора Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні Наталія Дьоміна зазначає, що в Косівському районі складна ситуація із ростом захворюваності.

Фонд Порошенка передав ІФА-тести для безкоштовного тестування франківських і косівських медиків 2

За останню добу  COVID-19 підтвердили у 54 мешканців району. Хворіють або перехворіли на COVID-19 31 працівник Косівської ЦРЛ.

Раніше Фонд Порошенка передав медзакладам Прикарпаття 800 ІФА-тестів для безкоштовного тестування медпрацівників на антитіла до коронавірусу. За результатами тестування у 40% працівників обласної інфекційної виявили антитіла до Covid-19.

Промо

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: