fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Франківський медуніверситет передав перинатальному центру прилад для діагностики порушення слуху немовлят

Франківський медуніверситет передав перинатальному центру прилад для діагностики порушення слуху немовлят

Здоров'я 19:18, 05.11, 2020

Нещодавно Івано-Франківський національний медичний університет передав новоствореному відділенню патології новонароджених Івано-Франківського обласного перинатального центру, який є клінічною базою університету, прилад отоакустичноі емісії для діагностики порушення слуху новонароджених.

Основною проблемою є пізня діагностика, в результаті чого втрачався цінний час можливості навчитись розуміти мову і говорити.

Як зазначив ректор ІФНМУ професор Микола Рожко, це обладнання надзвичайно цінне, оскільки допоможе сотням дітей уникнути інвалідності, бути повністю соціалізованими та навчатись у загальних навчальних закладах, інформує пресслужба університету.

«На жаль, життя народжується не лише зі щастям, але часом зі сльозами матері, коли дитинка має вади, і ми працюємо для того, щоб це або попередити, або ж усунути, — наголосив Микола Рожко. — Я засвідчую свою велику повагу до людей, які виконують свою роботу, незважаючи на пандемію. І ми сьогодні передаємо відділенню сучасну систему отоакустичної емісії, яку університет отримав від благодійників».

Нагадаємо, цей прилад закупили спільно Благодійна організація «Благодійний фонд «КОЛО»» та волонтерська група «ЛП-69» в рамках проекту «Почути світ». Його вартість — 223 630 грн.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: