fbpx

ІФНМУ підтвердив свій статус щодо надання послуг у сфері охорони здоров’я

Здоров'я 18:30, 23.07, 2023

Івано-Франківський національний медичний університет успішно пройшов повторний сертифікаційний аудит системи управління якістю щодо надання послуг у сфері вищої освіти університетського рівня і у сфері охорони здоров’я, інформує пресслужба університету.

Повторний сертифікаційний аудит проводився групою з аудиту ООВ «Орган сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів»» під керівництвом Тетяни Рудик, головного аудитора систем менеджменту якості (Сертифікат компетентності аудитора № ГАСМЯ.028/4 дійсний до 16.12.2025р.).

Група з аудиту провела сертифікаційний аудит системи управління якістю (СУЯ) відповідно до Плану сертифікаційного аудиту системи управління і дійшла висновку, що СУЯ Івано-Франківського національного медичного університету щодо надання послуг у сфері вищої освіти університетського рівня і у сфері охорони здоров’я в цілому відповідає критеріям аудиту, а саме вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги».

Університет спільними зусиллями та гарною роботою всього колективу підтвердив свій статус якісного надавача зазначених послуг в Україні, про що отримав відповідний міжнародний Сертифікат на систему управління якістю, зареєстрований у Реєстрі ООВ «Орган сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів»» дійсний до 11 червня 2026 року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: