fbpx

Калуська ЦРЛ шукає трьох лікарів та 10 медсестер - без стажу

Здоров'я 11:12, 22.08, 2020

Калуська ЦРЛ оприлюднила запрошення на вакантні посади.

На роботу кличуть лікаря відділення невідкладної екстреної медичної допомоги (приймальне відділення). Вимоги: повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина», спеціальністю «Лікувальна справа». Спеціалізація за фахом «Терапія», «Внутрішні хвороби», «Медицина невідкладних станів» (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність стажу — необов’язкова, інформують “Вікна”.

Також на роботу запрошують медичних сестер. Вимоги: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта за напрямком підготовки «Медицина», спеціальністю «Сестринська справа», «Лікувальна справа». Без вимог до стажу роботи.

Та молодших медичних сестер (вимагається повна або базова середня освіта (школа), без вимог до стажу роботи).

Лікарня гарантує офіційне працевлаштування, своєчасну виплату заробітної плати, аванс, оплачувану відпустку. Заробітна плата: оклад (з наявної категорії) + обов’язкові нарахування + до 300% за роботу з COVID-19 (в разі залучення за згодою працівника).

Як повідомив керівник Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, лікарня розраховує працевлаштувати двох-трьох лікарів та до десяти медичних сестер. Потреба у кадрах пов’язана з великим напливом пацієнтів з коронавірусною хворобою та з підозрами: станом на 21 серпня в Калуській ЦРЛ заповненими є 114 ліжок із 135 виділених для лікування хворих з коронавірусом.

Нагадаємо, спочатку у Калуській ЦРЛ було 55 таких ліжок. Розширення потужностей для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 пов’язане зі збільшенням потреби у лікарях терапевтичного профілю. За словами Івана Красійчука, до лікування хворих максимально залучили лікарів такого профілю з інших відділень, проте їх не вистачає.

Щодо медичних сестер, то у перші місяці епідемії з роботи в Калуській ЦРЛ звільнилося до восьми таких спеціалістів. Упродовж останніх місяців нових звільнень не було, проте у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації потреба у заповненні вакансій виникла саме зараз.

Як прокоментував керівник медзакладу, це питання будуть розглядати, виходячи з ситуації. Зокрема, не виключено, що нових працівників (можливо, частину) братимуть на роботу за строковим трудовим договором.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: