fbpx

Канефрон® Н від циститу і пієлонефриту

Здоров'я 16:26, 01.09, 2021

Багато запальних захворювань загострюється в період міжсезоння, і сечостатева система – не виняток. Зміна погоди, перепади температури – все це є стресом для нашого організму, впливає на імунітет і сприяє підвищеній активності патогенної мікрофлори. Саме тому навесні і восени сечову систему часто вражають інфекції, які призводять до циститу або «запалення нирок» – пієлонефриту.

Сучасна медицина віддає перевагу комплексному підходу до лікування захворювань. Серед засобів, що застосовуються, – антибіотики, спазмолітики, протизапальні препарати, знеболювальні. Саме тому фітопрепарати займають важливе місце, оскільки володіють цілим комплексом фармакологічних ефектів. Наприклад, фітопрепарат Канефрон® Н – дієвий засіб проти запальних захворювань сечовидільної системи.

Як працює Канефрон® Н при патологіях сечових шляхів

Канефрон® Н – це німецький рослинний препарат, в основі якого лежать екстракти трьох лікарських рослин, стандартизовані за складом ключових біологічно активних речовин:

  • трави золототисячника;
  • кореня любистку;
  • листя розмарину.

Канефрон® Н – це не трав’яний збір, а стандартизований фітопрепарат, який відповідає канонам доказової медицини. Препарату вже більше як 80 років, і він добре доповнює терапію урологічних захворювань в практиці урологів, терапевтів та інших фахівців.

Канефрон® Н чинить антимікробну дію – його активні речовини не дають патогенним бактеріям прикріплюватися до слизової сечових шляхів. При цьому Канефрон® Н безпечний для природної мікрофлори людини, добре переноситься, тому може застосовуватися навіть тривалий час. Це робить його незамінним в довготривалій профілактиці рецидивів циститу, пієлонефриту і утворення каменів.

Такі біологічно активні речовини, як розмаринова кислота, фенолкарбонові кислоти та ін. в складі Канефрон® Н борються із запаленням, зменшуючи біль, спазм і подразнення.

Крім того, Канефрон® Н покращує відтік сечі, що сприяє до природного вимивання мікробів, і підтримує її кислотність на природному оптимальному рівні, перешкоджаючи формуванню кристалів солей в сечових шляхах.

При яких захворюваннях призначається Канефрон® Н

Рослинний препарат може призначатися при багатьох патологіях сечовивідних шляхів. Серед них:

  1. Цистит. Фітопрепарат приносить полегшення вже на 2-3 день. Канефрон® Н у клінічних дослідженнях показав свою високу ефективність в монотерапії без антибіотиків при гострому неускладненому циститі. Якщо загострення сильного ступеня тяжкості, з температурою, то Канефрон® Н добре доповнює антибіотики.
  2. Пієлонефрит. Канефрон® Н – оптимальний фітопрепарат, який призначають для профілактики рецидивів захворювання, а в гострий період призначають для посилення дії антибактеріальних препаратів. Тут також важлива роль Канефрона® Н як нефропротектора, препарату, що підтримує функції нирок. Канефрон® Н бореться із запальним процесом, покращує кровотік, знімає спазми, потенціює ефект антибіотиків. Оптимальний в разі тривалого профілактичного використання.
  3. Фітопрепарат Канефрон® Н застосовується також для профілактики каменеутворення, оскільки має універсальний механізм впливу на фізико-хімічні властивості сечі при різних видах каменеутворення. Урологи призначають його також після оперативних втручань з виведення конкрементів. Канефрон® Н покращує функцію нирок, допомагає виводити кристали солей і сприяє регенерації тканини нирки і профілактиці каменеутворення.

Канефрон® Н можна застосовувати дорослим і дітям з 12 років. Однак курс терапії, її тривалість і дозування повинен призначати виключно лікар.


На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: