fbpx

Лікарні Прикарпаття отримали 200 захисних костюмів від Фонду Порошенка

Здоров'я 15:32, 07.04, 2020

Медики Івано-Франківщини, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію COVID-19, отримали від Фонду Порошенка 200 захисних костюмів.

По сто костюмів передані в Івано-Франківську обласну клінічну інфекційну лікарню та Коломийську ЦРЛ.

Заступниця головного лікаря обласної інфекційної лікарні Любов Андрусишин повідомила, що лікарня наразі забезпечена засобами захисту.

«Хочу подякувати всім благодійникам. Завдяки всім вам ми зараз забезпечені багатьма речами. У нас достатньо захисного одягу. У костюмах, які сьогодні отримали, буде працювати перша ланка: чергові лікарі, лікарі на приймальному відділенні, реаніматологи, медичні сестри», – зазначила Любов Андрусишин.

Лікарні Прикарпаття отримали 200 захисних костюмів від Фонду Порошенка 1

За її словами, найбільше інфекційній лікарні зараз потрібні переносні апарати ЕКГ. Оскільки хворі, які приймають препарати від COVID-19, мають постійно проходити ЕКГ.  

Народний депутат Володимир В’ятрович зазначив, що Фонд Порошенка продовжить допомагати українським медикам. Сьогодні в Києві очікують черговий літак з Китаю, потім будуть ще літаки. Придбані засоби захисту і медичне обладнання будуть відправлятися по лікарнях України.

«Ми, на жаль, опинилися у такому  стані, як і весь світ. Медицина у всьому світі не готова. Ніхто не купував апарати ШВЛ наперед. Зараз важлива правильна мобілізація і держави, і кожного громадянина. Якщо є люди, які готові допомогти, то першочергово треба допомагати лікарням. Коли відбуваються такі спалахи, перші, хто приймає удар, – це лікарі. Ми вам дуже дякуємо», – додав нардеп Микола Княжицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: