fbpx

Лікування зубів у сучасній клініці: від чого залежить вартість послуг

Здоров'я 13:35, 29.07, 2020
НА ФОТО: unsplash.com

Лікування зубів необхідно проводити своєчасно, при виявленні перших ознак захворювань. Це допоможе не тільки запобігти видаленню, але й максимально знизити витрати. Зауважимо, що вартість у клініках практично ніколи не буває фіксованою. Ціни на послуги стоматології залежать від загального стану ротової порожнини, цінової політики, інших аспектів.

Найбільш поширені захворювання

Найчастіша причина звернення до стоматологічної клініки – карієс і викликані ним ускладнення. Його лікування в хорошому кабінеті зводиться до видалення пошкоджених тканин з максимальним збереженням цілісності зуба. Несвоєчасне звернення до фахівців може обернутися поступовим відмиранням нерва. У прикореневій ділянці утворюється гранульома. Подібні утвори нерідко трансформуються в кісти.

Вельми неприємні ускладнення карієсу – періодонтит, пульпіт. Вони зачіпають м’які тканини і корені. Важливо враховувати, що практично всі захворювання мають властивість переходити на сусідні з ураженим зуби.

Існують некаріозні патології. Це флюороз, ерозія, клиновидний дефект. Вони супроводжуються зміною кольору надясенної ділянки. Ці патологічні процеси свідчать про наявність проблем в організмі. Їх лікування необхідно починати з комплексної діагностики.

Від чого залежить вартість лікування карієсу

Зазвичай стоматологічні клініки вказують у прайсах не фіксовану ціну, а так званий ціновий поріг. Після первинного огляду і діагностики розраховується кінцева вартість, яка залежить:

  • від глибини ураження;
  • кількості поверхонь;
  • методу лікування;
  • числа каналів і від зуба;
  • матеріалів та препаратів.

Наприклад, вартість лікування зубів залежить від методу. Найдоступніший – ремінералізуюча аплікація, виконувана при поверхневих ураженнях. Проводиться без зняття твердих тканин. При глибокому карієсі виникає необхідність в чищенні, лікуванні та пломбуванні каналів.

Найпростіше вилікувати поверхневий карієс. Тут відсутні складні маніпуляції, забезпечується мінімальна витрата матеріалів. У більшості випадків не потрібно знеболювання. Середній і глибокий карієс при лікуванні вимагають застосування анестезії. Іноді видаляють нерви. Терапія проводиться в кілька етапів. Часто вставляють опорні елементи, вкладиші. Всі вони підвищують ціну.

У сучасних клініках на різних етапах використовуються лазерні методики, спеціальні препарати, озон і т. д. Якісні матеріали з довгим терміном служби, звичайно ж, коштують дорожче. Не варто на них економити. Це дозволить мінімізувати візити до лікаря в майбутньому.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: