fbpx

Три лікарні у Франківську і Тисмениці отримають допомогу зі США для боротьби з COVID-19

Здоров'я 14:57, 02.09, 2021

У Франківську в п’ятницю, 3 вересня, відбудеться передача гуманітарної допомоги лікарням області на суму 5 млн гривень. Допомога надійде трьом медзакладам області від кількох благодійних фондів та організацій, які об’єднали свої зусилля для допомоги лікарням у буротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19.

Зусилля об”єднали Благодійний фонд компанії SoftServe “Відкриті очі”, громадська організація «Допоможіть батьківщині інтернаціонал-Україна» та Благодійний фонд «Християнська місія».

Гуманітарна допомога включає товари медпризначення, які допоможуть медзакладам в боротьбі з пандемією: засоби індивідуального захисту для медиків, швидкі тест-системи та інші витратні матеріали, які щодня використовують у лікарнях. 

Отримають допомогу Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня, Тисменицька міська лікарня та Івано-Франківська обласна лікарня допомоги невиліковно хворим «Хоспіс».

Ініціатор проєкту допомоги – Денис Волинський, викладач ІФНМУ, лікар-кардіолог, голова правління ГО «Допоможіть батьківщині інтернаціонал-Україна».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: