fbpx

На Франківщині створять обласний центр громадського здоров’я

Здоров'я 17:19, 04.07, 2019

Івано-Франківщина стала однією з останніх областей в Україні, де досі не був створений обласний центр громадського здоров’я.

Члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики підтримали створення комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради».

За словами директора департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА Миколи Стовбана, Івано-Франківська область одна з останніх в Україні, де ще не створений такий заклад. 

До новоствореного центру увійдуть інформаційно-аналітичний центр медичної статистики, лікувально-фізкультурний центр «Здоров’я», обласна наукова медична бібліотека. Заклад стане правонаступником майна, прав та обов’язків вищеперелічених установ. Це дозволить зберегти нинішні робочі місця за працівниками та фінансування об’єднаних закладів.

Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації уповноважується: створити комісії з припинення вищезазначених юридичних осіб та затвердити їх персональний склад; призначити виконуючого обов’язки генерального директора обласного центру громадського здоров’я; попередити керівників Івано-Франківського обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, Івано-Франківського обласного лікувально-фізкультурного центру «Здоров’я», обласної наукової медичної бібліотеки про звільнення. Рішення мають затвердити депутати облради на черговій сесії.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: