fbpx

На території франківської лікарні відкрили реабілітаційно-рекреаційний майданчик

Здоров'я 19:42, 08.05, 2024

На території Центральної міської клінічної лікарні створили простір для реабілітації військових та цивільних на свіжому повітрі.

Рекреаційно-реабілітаційний майданчик обладнаний тенісним столом та баскетбольною площадкою, пандусами та лавочками, оснащений спортивним обладнанням, як-от турніки, бруси. Також на території майданчика знаходиться стіл для ерготерапії та психологічної підтримки, пише КУРС з посиланням на пресслужбу ЦМКЛ.

“Дуже часто пацієнти самі ініціюють заняття саме надворі, а не у приміщеннях. Природа, свіже повітря завжди позитивно впливають на реабілітацію. А пацієнти, коли бачать свої поступові досягнення, мають мотивацію і надалі працювати над своїм відновленням”, – говорить фізичний терапевт Ольга Аніськовцева.

Директор ЦМКЛ Тарас Масляк відзначив, що такий майданчик на території лікарні є одним з перших в Україні.

“Це нові можливості для покращення умов реабілітації пацієнтів. Тут місце, де здійснюватимуть не тільки фізичну, але й психологічну реабілітацію”, – каже Масляк.

Особлива увага приділилась покриттю майданчика, яке включає в себе різні типи текстур та укладки, як-от тактильна бруківка, піщане, щебеневе та гумове покриття. Це дозволятиме пацієнтам вчитися ходити по різних поверхнях та пристосовуватися до різних умов.

“Люди після перенесених травм та різних захворювань потребують відновлення, виходу на вулицю, в соціум. Важливо, коли під час реабілітації і спілкування в людини пробуджується бажання далі жити. Тому лікування та відновлення пацієнтів не завжди мають бути лише біля лікарняного ліжка”, – відзначив завідувач відділення реабілітації та відновного лікування ЦМКЛ Михайло Кобзей під час відкриття.

Проєкт рекреаційно-реабілітаційного майданчика було реалізовано власними коштами лікарні та завдяки частковому фінансуванню Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: Як лікують військових у Надвірнянському відділенні реабілітації.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: